Archive for 6 maja 2015

Spotkania z teatrem w naszych  przedszkolnych progach są dla nas zawsze dużą niespodzianką. Tak było i tym razem. 29.04. 2015 r odwiedzili nas aktorzy z przedstawieniem pt. "Śpiąca królewna". Bajka dobrze nam wszystkim znana, ale w zaprezentowanej oprawie bardzo nas zaskoczyła. Połączenie występu na żywo, kukiełek, tańca do utworów muzyki klasycznej i współczesnej, sprawiało, że z dużym zaangażowaniem włączaliśmy się w to wszystko, co działo się na naszej przedszkolnej scenie. A działo się naprawdę wiele… Było dużo radości, wzruszeń oraz… trochę strachu. Ale jak to w bajkach bywa wszystko oczywiście zakończyło się bardzo dobrze. Życzymy sobie takich spotkań, bo wprowadzają nas w doskonały nastrój i sprawiają, że wiele z nas marzy o tym, aby w przyszłości stanąć przed tak wspaniałą i szczerą widownią, jaką są przedszkolaki.

Marzena Szymuś

22.04.2015 r nasze przedszkole odwiedził fotograf. Każdego roku staramy się przygotować na ten wyjątkowy dzień, bo dzięki wykonanym profesjonalnie fotografiom grupowym, towarzyskim i indywidualnym  utrwalamy nasze przedszkole chwile. Podczas spotkania mieliśmy możliwość obserwowania pracy pana fotografa oraz poznania jego warsztatu pracy. Z uwagą słuchaliśmy również jego wskazówek podczas robienia zdjęć i obserwowaliśmy jak powstają poszczególne zdjęcia. Teraz, czekamy już tylko na pamiątkowe " przedszkolne fotografie , na których wszyscy są…"

Marzena Szymuś

maj 2015