Archive for 9 października 2016

Przygody niesfornego Koziołka Matołka znają wszyscy – Ci duzi i Ci jeszcze mali. 06 października 2016 r. za sprawą Lubelskiego Teatru Objazdowego spotkaliśmy się z nim w naszym przedszkolu. Z dużym zaciekawieniem śledziliśmy jego losy, a niektórzy z nas mogli stać się Koziołkiem Matołkiem chociaż na chwilę, biorąc aktywny udział w przedstawieniu. Wymagało to od małych aktorów  odwagi, ale pięknie zadebiutowali przed zgromadzoną widownią wszyscy chętni ! W czasie przedstawienia często mówiliśmy "bee", ale to wcale nie oznaczało naszych odczuć związanych z odbiorem przedstawienia. Było baardzo wesoło!

29 września 2016 r. dzieci z wszystkich grup naszego przedszkola uczestniczyły w audycji muzycznej prowadzonej przez P. Adama.Trzy magiczne słowa, znane wszystkim przedszkolakom i osobom dorosłym – Proszę, Przepraszam, Dziękuję towarzyszyły nam przez całe spotkanie i utrwalaliśmy je w piosenkach o misiu, słoniu i mrówce oraz przedszkolaku. Ponadto słuchaliśmy brzmienia gitary elektrycznej, a chętni próbowali swoich sił i wykazywali się umiejętnością gry na bębenkach jambe oraz rurkach akustycznych. Spotkanie przebiegło w niezwykle radosnej atmosferze. Na zakończenie spotkania otrzymaliśmy od P. Adama prezent – płytę z piosenkami, które poznawaliśmy w czasie audycji. Teraz utrwalamy je w naszych grupach.

październik 2016
« wrz   lis »