Archive for 29 kwietnia 2017

28 kwietnia nasze przedszkole odwiedzili artyści, którzy zaprezentowali dzieciom spektakl muzyczny pt. „Znane duety”. Mali widzowie wysłuchali m.in. wierszy: „Paweł i Gaweł”, „Żuraw i Czapla”, „Wielbłąd” i wielu innych. Wszystkie dotyczyły w/w tematu. Aktorzy śpiewali, tańczyli oraz recytowali, co wprawiło dzieci w doskonały humor, śmiechom i oklaskom nie było końca. Na zakończenie przedszkolaki, bawiły się w rozpoznawanie znanych duetów: Kubuś Puchatek i Prosiaczek, Asteriks i Obeliks itp.  Przedstawienie zapewniło dzieciom wspaniałą rozrywkę, o czym świadczyły uśmiechy na ich twarzach.

11 kwietnia nasze przedszkole odwiedziło mobilne planetarium, za pomocą którego miły Pan Kometa zabrał dzieci w podróż kosmiczną.

Przedszkolaki, za pomocą dużego „namiotu – kopuły” poczuły, się jak podróżnicy w czasie i przestrzeni. Na początku przypomniały sobie wiadomości o naszym Układzie Słonecznym, następnie razem z bocianem i Panem Kometą odwiedziły poszczególne planety oraz poznały największe gwiazdy.  Była to niezapomniana podróż, o której dzieci na pewno nie zapomną.

kwiecień 2017
« mar   maj »