Archive for 8 czerwca 2017

W tym roku obchody Dnia Dziecka rozpoczęły się 31 maja – zabawami na Dmuchańcach, natomiast 1 czerwca w Naszym Przedszkolu z okazji Dnia Dziecka odbyła się dyskoteka. Panie zorganizowały wiele zabaw oraz tańców na  świeżym powietrzu. Był to dzień pełen muzyki, śpiewów, słodkości (Rada Rodziców przygotowała paczki ze smakołykami dla każdego przedszkolaka) i wielu innych atrakcji m.in. spotkania z maskotką Stokrotki, która w takt muzyki zatańczyła z chętnymi przedszkolakami. Cieszymy się, że impreza się udała a co najważniejsze – dzieci były zachwycone. To, jak wspaniale wszyscy się bawili przedstawiają pamiątkowe zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Dnia 30 maja 2017 r. o godz. 14.00 w naszym przedszkolu spotkaliśmy się wspólnie z naszymi rodzicami aby uczcić Ich święto. Dzieci z grupy 5-latków zaprezentowały część artystyczną związaną z tematyką rodzinną. Były wiersze, dedykacje, piosenki i tańce. Piosenki wykonane przez dzieci "solo" w niejednym oku poruszyły łzę i sprawiły mocniejsze bicie niejednego serca. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły rodzicom skromne upominki i wszyscy zasiedli do stołu i do słodkich ciasteczek , wspólnych rozmów i zdjęć.

Małgorzata Sapińska

W dniu 26.05.2017 r. w grupie 4-latków "Motylki" odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Wszystkie dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki dla swoich rodziców. Występ zakończyły tańcem "Polka Dziadek", co wywołało ogromne wzruszenie i radość wśród publiczności. W prezencie 4-latki dały rodzicom obrazki: z kwiatkiem dla mamy i z muchą dla taty. Po wręczeniu upominków wszyscy razem usiedli do słodkiego poczęstunku.

Katarzyna Bednarz

czerwiec 2017