Archive for 18 października 2017

W związku z Ogólnopolskim  " Dniem Listonosza " oraz tygodniowym rozkładem zajęć dotyczącym "Poczty" , a dzisiaj w szczególności : "pracy listonosza", dzieci z grupy 0 A razem z wychowawczynią przygotowały na zajęciach pocztówki dla listonoszy i pracowników Poczty w Niedrzwicy Dużej. Dzieci odwiedziły Urząd Pocztowy, gdzie wręczyły laurki – pocztówki , a w zamian Naczelnik Poczty oprowadziła je po budynku. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę min. na temat wysyłania i dostarczania listów. Na zakończenie dzieci otrzymały słodką niespodziankę.

Życzymy wszystkim  dzisiejszym świętującym łatwej, miłej i lekkiej pracy.

– zerówiaki i P. Małgorzata Sapińska

Dnia 10 października 2017 r. dwie grupy z naszego przedszkola – "Krasnoludki" i " Tygrysy" razem z wychowawczyniami P. Małgorzatą Sapińską i P. Bożeną Krawczyk pojechały na wycieczkę autokarową do Lublina. Celem wyjazdu było obejrzenie przedstawienia teatralnego pt. "Zaczarowany ołówek" wystawianego przez Teatr wrocławski w Sali Kongresowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Piękne dekoracje, kolorowe stroje, przebrania i kostiumy wprawiły wszystkie dzieci w zachwyt i zadowolenie. Bajka "Zaczarowany ołówek" wszystkim się podobała, a wiele dzieci stwierdziło, że "taki ołówek" to super rzecz.

Małgorzata Sapińska

październik 2017