Get Adobe Flash player
Zabawa karnawałowa w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej odbędzie się dnia 25 stycznia 2019 r. w godz.9.00 - 12.00

Archive for Styczeń 2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

" Nikt nie ma w sobie takich pokładów cierpliwości jakie mają dziadkowie. Często to oni poświęcają dzieciom więcej czasu niż rodzice, przekazują wiedzę i umiejętności. Potrafią dzielić się swoimi doświadczeniami." Gorąco Wam za to wszystko chcieliśmy podziękować i dlatego 24 stycznia w naszej grupie zorganizowaliśmy dla naszych najbliższych uroczystość. Dzieci mówiły wiersze, zatańczyły cza-czę , przyśpiewki ludowe, zaśpiewały o losach babć i dziadków i o tym , jak nam są potrzebni. Wszyscy przybyli goście otrzymali od swoich wnuczków i wnuczek własnoręcznie wykonane laurki , a następnie wspólnie zasiedli do słodkiego poczęstunku.Po niewielkich perypetiach z prądem Babcie, Dziadkowie i wnuczęta mieli okazję do wspólnych zdjęć z FotoBudki, które wykonała mama Mateusza – P. Iwona Koneczna.

Serdecznie wszystkim dziękuję za przybycie, a naszym kochanym Babciom i Dziadkom życzymy sto lat w zdrowiu.

Małgorzata Sapińska z zerowiakami

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

23 stycznia 2018 r. dzieci wszystkich grup przedszkolnych uczestniczyły w corocznym balu karnawałowym. Tego dnia dwie sale zamieniły się w zimową krainę pełną śnieżynek i sopelków. Tuż po śniadaniu pojawiły się w niej dzieci z młodszych grup, a nieco później grupy starsze – wszyscy przebrani na okoliczność balu.Gościliśmy więc księżniczki, królewny, wróżki, rycerzy, roboty, spider-manów, policjantów…., a nawet złodziei. Nic jednak nie zakłócało nam doskonałej zabawy. Zachęcani przez prowadzącego bal – P. Adama w parach, pociągach, wężykach, solo uczestniczyliśmy w zabawach i tańcach. Śpiewaliśmy piosenki z repertuaru przedszkolnego oraz współczesne hity z " Despacito" oraz " Miłość w Zakopanem " na czele.Wspólnie spędzone chwile wprowadziły nas w doskonałe nastroje i były okazją do prezentacji naszych umiejętności tanecznych, a tych jak się okazało nam nie brakuje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

19.01.2018 r. w grupie trzylatków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci pod opieką pani przygotowały część artystyczną poświęconą dobroci i miłości babć i dziadków. Przedszkolaki zaśpiewały piosenki, wspólnie powiedziały wiersze oraz zatańczyły " Zimową Poleczkę". Babcie i dziadkowie byli zachwyceni, nagradzali swoje wnuki głośnymi brawami.Dzieci wręczyły gościom laurki oraz zdjęcia w samodzielnie wykonanych ramkach. Po skończonej uroczystości wszyscy, wspólnie udali się na słodki poczęstunek, w przygotowaniu którego pomogły niezawodne mamy przedszkolaków.

Renata Żuber

Styczeń 2018
P W Ś C P S N
« gru   lut »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż