Archive for luty 2018

DSC_0159

Dnia 28 stycznia 2018 r. w GOKSiR, odbył się koncert charytatywny " W rytmie nadziei", zorganizowany dla Kingi Bartoszcze z Sobieszczan, 15-letniej dziewczynki walczącej o możliwość uzyskania umiejętności samodzielnego poruszania się dzięki wszczepieniu komórek macierzystych. Koncert obfitował w przepiękny repertuar muzyczno-wokalny, wykonywany przez artystów niedrzwickich. Najmłodszą uczestniczką – artyską wokalną tego koncertu była Dorotka Socha, pięcioletnia dziewczynka z Przedszkola w Niedrzwicy Dużej, która zaśpiewała piosenkę pt." Leśna wróżka", przygotowaną wspólnie z wychowawczynią p. Urszulą Michalewską. Podczas koncertu organizowana była aukcja przeróżnych przedmiotów oraz zbiórka do puszek dzięki którym zebrano pokaźną kwotę pieniędzy. Akcja charytatywna dla Kingi wydłużona będzie w czasie- aż do sierpnia 2018 r., dlatego też społeczność naszego przedszkola planuje już w niedługim czasie swój udział w akcji, do czego serdecznie ZACHĘCAM I ZAPRASZAM.

Urszula Michalewska

Szanowni Rodzice !

Uprzejmie informuję, że w terminie od 12 lutego do 20 lutego 2018 r. do godz.15.00 należy złożyć u nauczycielek oddziałów deklarację uczęszczania dziecka do przedszkola na rok szkolny 2018/2019.

Brak złożenia deklaracji o której mowa w określonym terminie będzie traktowane jako rezygnacja z miejsca w przedszkolu na rok szkolny 2018/2019.

Druk deklaracji jest do pobrania u wychowawczyń grup i na stronie internetowej przedszkola w zakładce " do pobrania".

dyrektor  przedszkola Zofia Gąska

Serdecznie dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom, którzy tak licznie zaszczycili nas swoją obecnością podczas uroczystości zorganizowanej przez grupę dzieci czteroletnich "Robaczki" dnia 26.01.2018 r.

Mamy nadzięję, że przygotowana część artystyczna z wierszami, piosenkami, tańcami, wręczone upominki oraz czas wspólnego poczęstunku sprawiły naszym Gościom olbrzymią radość i uświadomiły im, jak wielkim skarbem są dla wszystkich wnuczek i wnuków. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa oraz gorące brawa otrzymane podczas spotkania.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do mamy Olusia – P. Katarzyny Kępowicz za wykonanie zdjęć – upominków dla Babć i Dziadków

– czterolatki z wych. P. Marzeną Szymuś

luty 2018