Archive for 2 marca 2018

3b2e28ed8efbf3a74fb319fdb8c31953

Z serca dziękujemy wszystkim rodzicom dzieci z grupy " Słoneczka" i " Tygryski", którzy zaangażowali się czynnie w przygotowania związane z Uroczystością Dnia Babci i Dziadka oraz akcję charytatywną " W rytmie nadziei" . Dziękujemy : P. Lidii Oleszek oraz P. Bartłomiejowi Bednarzowi za prowadzenie KONCERTU ŻYCZEŃ, P. Magdalenie Konecznej oraz Radosławowi Kędziorze za słowo wstępne otwierające uroczystość, raz jeszcze P. Magdalenie Koneczenej za upieczenie wspaniałego i ogromnego tortu dla wszystkich uczestników uroczystości, wolontariuszkom ze Szkoły Podstawowej w Niedrzwicy Dużej z oddziału Gimnazjum : Małgosi Konecznej i Patrycji Baum, Reni Juszcze za pomoc w scenografii i każde inne wsparcie, Weronice Pylak za zgrywanie muzyki  oraz Maćkowi Pietrasiowi i Kubie Lubelskiemu – czyli zespołowi akustycznemu AKSUS, P. dyrektor GOKSiR Izabeli Mazurek za otwarte zawsze dla przedszkola drzwi, wszystkim widzom i darczyńcom oraz dzieciom. Dziękujemy za każdą minutę poświęconą ze swojego prywatnego czasu dla uświetnienia wspaniałej uroczystości i akcji.

Z dumą przedstawiamy listę aktorów występujących w spektaklu pt. : "Kopciuszek" :

KOPCIUSZEK – Beata Kowalczyk

KSIĄŻĘ MICHAŁ – Michał Kowalczyk