Archive for 15 kwietnia 2018

O tym, że "piosenka jest dobra na wszystko…" przedszkolakom nie trzeba specjalnie przypominać, bowiem towarzyszy nam ona w przedszkolu i poza nim nieustannie. Ma również swoje święto. Dlatego też, już po raz X dzieci przedszkolne z terenu gminy Niedrzwica Duża 12 kwietnia spotkały się w sali widowiskowej GOKSiR , gdzie miały okazję zaprezentować zgromadzonej widowni – grupom przedszkolnym, rodzicom, gościom wybraną wspólnie piosenkę przedszkolną. Oczywiście motywami przewodnimi były dla dzieci treści im najbliższe i aktualne – wiosna, zabawki, zwierzęta… Nasze przedszkole reprezentowały grupy : " Krasnoludki" z P. M. Mech z piosenką " Zielony mosteczek ", " Słoneczka" z P. U. Michalewską i piosenką " Maszeruje wiosna", " Motylki" z P. M. Hawrył z piosenką " Mucha w samolocie"," Pszczółki" z P. R. Żuber z piosenką " Zając"oraz " Robaczki" z P. M. Szymuś i piosenką " Miś pluszowy". Oprócz podziękowań i braw wszystkie uczestniczące w przeglądzie  grupy zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami, płytami z bajkami do słuchania oraz słodyczami.

kwiecień 2018
« mar   maj »