Get Adobe Flash player

Archive for 12 czerwca 2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W środę 06.06.2018 r. dwie grupy z naszego  przedszkola – " Misie" i " Krasnoludki" pojechały ze swoimi wychowawczyniami do Wojciechowa. Tam dzieci uczestniczyły w pokazie kowalstwa, który poprowadził Pan Czerniec, a następnie udaliśmy się do pobliskiego ZOO. W ZOO jak to w ZOO – zwierzęta, przestrzeń, no i oczywiście przed wejściem plac zabaw. Po obejrzeniu i zwiedzeniu ZOO, dzieci usiadły na ławeczkach aby skonsumować swój prowiant, a następnie pobiegły na plac zabaw. To była bardzo udana wycieczka i bardzo podobała się dzieciom. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w opiece nad dziećmi.

Małgorzata Sapińska, Bożena Pietrzak

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dzień Dziecka to wyczekiwany dzień dla każdego przedszkolaka. W naszym przedszkolu obchodziliśmy to ważne święto najmłodszych przez dwa dni. Dnia 03 czerwca, dzieci  ze wszystkich grup, już od samego rana  otrzymywały życzenia i drobne upominki od swoich wychowawczyń, a następnie tuż po śniadaniu każdą z z grup odwiedziły dwa bardzo sympatyczne pluszaki – Minionek i Kot. To właśnie one wręczyły dzieciom słodkie prezenty przygotowane przez Radę Rodziców. Dzieci dziękowały za nie przytuleniami, piosenkami i wspólną zabawą  z gośćmi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kolejny dzień dzieci spędziły niezwykle aktywnie ruchowo. Wszystko to za sprawą atrakcji w postaci dwóch "dmuchańców" i "basenu" z piłeczkami. które od momentu pojawienia się na placu przedszkolnym budziły w dzieciach niezwykłe zaciekawienie i ekscytację. Jak się szybko okazało, mimo początkowych obaw, czy uda się wejść tak wysoko, a następnie samodzielnie zjechać  dzieci korzystały z nich do godzin popołudniowych, mimo towarzyszącego niektórym  zmęczenia.

Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
« maj   wrz »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż