Get Adobe Flash player

Archive for 3 grudnia 2018

 

3o listopada przedszkolaki z grup " Krasnoludki" i "Pszczółki" razem ze swoimi wychowawczyniami zebrały się razem, a panie Małgosia i Renata opowiedziały w skrócie co oznacza święto andrzejkowe. Przedszkolaki dowiedziały się, ze jest to tradycja ludowa wieczoru wróżb. Następnie przy piosenkach z dzieciecego repertuaru wszyscy razem tańczyli. Były tańce w parach, kole, tworzyły się "wężyki".Na zakończenie wesołej zabawy dzieci zasiadły do "słodko i owocowo" zastawionych stołów.

Małgorzata Sapińska, Renata Żuber

 

Dnia 27 listopada 2018 r. wszystkie dzieci z grupy "Krasnoludki" od rana czekały na gościa, który miał odwiedzić ich grupę. Kilka dni wcześniej dzieci odwiedziły przedszkolna kuchnię, a teraz nadszedł czas na odwiedziny grupy przez przedszkolną kucharkę – P. Justynę Kuleszę. Kucharka przyniosła ze sobą różne kuchenne urządzenia – mikser, garnki, łyżki, chochelki… Opowiedziała nam o tym co robi w kuchni. "Krasnoludki" słuchały jej z wielkim zaciekawieniem i oczywiście po wizycie naszego gościa wszystkie dzieci chciały zostać małymi kucharzami.

Dziękujemy Pani Justynie Kuleszy za poświęcony nam czas.

- wychowawczyni Małgorzata Sapińska

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

27 listopada mieliśmy w przedszkolu bardzo miłych gości. Nasze przedszkolne sale wypełniły się misiami – małymi i tymi nieco większymi, które niejednokrotnie przewyższały swoich właścicieli. Wszystko to za sprawą obchodzonego Święta Pluszowego Misia. Dzieci w poszczególnych grupach prezentowały swoje misie, opowiadając jak wiele dla nich znaczą te ukochane pluszaki. Był czas na tańce i zabawy z misiami przy utworach takich, jak m.in. : "Jadą, jadą misie", "Stary niedźwiedź", , "Miś pluszowy", spacery z misiami i zapoznawanie ich z najbliższym otoczeniem społeczno- przyrodniczym przedszkola, wykonanie portretów swoim misiom, wspólne zdjęcia i swobodną zabawę, w której misie pełniły wyznaczone przez ich właścicieli role. Ale najważniejsza tego dnia była radość dzieci z możliwości przytulania sie do swoich ukochanych misiów.

Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« lis   sty »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż