Get Adobe Flash player

OLYMPUS DIGITAL CAMERADnia 28 czerwca 2013r. dzieci z dwóch grup 5 – 6 – latków  oraz 6 – latków wspólnie przeżywały ostatnie chwile obecnego roku szkolnego i prawie połowa z nich ostatnie chwile pobytu w przedszkolu.

Przygotowania do wspólnej uroczystości bardzo zintegrowały wszystkie dzieci nie tylko w kontaktach koleżeńskich ale także rolach teatralnych.

Przedszkole żegnaliśmy barwnie i w nastroju baśniowym, aby nasza pamięć zatrzymała te chwile możliwie jak najdłużej. Dzieci na czas uroczystości  zmieniły się w postacie owadów, roślin, zwierząt, krasnali, ptaków i wiele innych.

Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej, przyszłego miejsca pobytu dzieci, zmieniła się w barwną, lśniącą polanę, kojącą swym urokiem zaproszonych gości i rodziców. Przy piosenkach, ruchu do muzyki, recytacjach i scenach teatralnych wszyscy poczuli nastrój nadbiegających wakacji i zasłużonego odpoczynku.

Łzy pożegnania przenieśliśmy do swoich sal, podczas rozdawania dyplomów, upominków książkowych. Było dużo przytuleń i wspólnej fotografii oraz obietnic odwiedzin przedszkola po wakacjach.

Ten rok szkolny był bardzo intensywny w działania nauczycieli i ich podopiecznych. Zatem wszystkim życzymy udanych i szczęśliwych wakacji – p. Bożena Krawczyk, p. Urszula Michalewska, p. Małgorzata Sapińska.

Comments are closed.

Archiwa
Sierpień 2016
P W Ś C P S N
« lip    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
logo