Dnia 27 czerwca, przedszkolaki z grup 5 i 6 latków  razem ze swoimi wychowawczyniami p. Bożeną Krawczyk, p. Urszulą Michalewską oraz p. Bożeną Pietrzak zakończyły rok szkolny przy dumnych nutach Poloneza i z atrybutami absolwenckimi. Dzieci witały wakacje, wspominały wspólnie przeżyte  w przedszkolu chwile, dziękowały za dar serca i przyjaźni swoim wychowawczyniom, p. dyrektor oraz wszystkim pracownikom przedszkola. Było trochę śmiechu, było trochę łez, były obietnice odwiedzin przedszkola po wakacjach i deklaracje bycia dobrymi uczniami w szkole. Przytulaniom i uściskom nie było końca, wzruszenie dotknęło wszystkie serca. Rodzice dziękowali za trud pracy wychowawczej i dydaktycznej, za troskę i czułość, za każdą radosną chwilę swoich dzieci w przedszkolu. P. dyrektor dziękowała z kolei rodzicom za współpracę, dobre rady i wszelką bezinteresowną pomoc. To naprawdę piękne, że jesteśmy sobie wzajemnie potrzebni, że potrafimy tworzyć takie chwile, które w przyszłości będą dobrymi wspomnieniami. WESOŁYCH WAKACJI !!!

Urszula Michalewska

« mar