Już od września rozpoczęliśmy z wielką radością niesienie pomocy potrzebującym wsparcia w różnym wymiarze. Zbieramy zatem nakrętki dla Centrum Małego Księcia w Lublinie, w listopadzie włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji "GÓRA GROSZA", przynosząc codziennie potrzebne pieniądze na budowę domów dla dzieci ich nie mających. Wielka radość wstępuje w każdego z nas , kiedy widzimy, że odpowiednio ukierunkowane i uświadomione o konieczności pomagania innym dzieci, potrafią prawdziwie odczuwać sytuacje potrzebujących i z wielką empatią podchodzą do ich problemów. Przed nami kolejna akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę", w tej akcji także będziemy aktywni.

Od dnia 16 listopada, grupa " SŁONECZKA", włączyła się z wielkim entuzjazmem do ogólnopolskiej akcji "Marzycielska Poczta" , polegającej na pisaniu listów do dzieci niepełnosprawnych. Swoją opieką "Słoneczka", objęły Patrycję oraz Kacperka. Początkowo poznały historię ich choroby, wiedzą na czym polegają dysfunkcje rozwojowe tych dzieci. Poznały ich twarze, zainteresowania. W listach opisały swoje życie przedszkolne , ulubione zabawy, zajęcia, również zainteresowania. Obecnie listy są już zapewne w domach dzieci. W najbliższym czasie do akcji włączą się także inne grupy przedszkolne, o czym szybko poinformujemy wszystkich na naszej stronie. BĄDŹMY ZATEM DOBRZY I DUZI I MALI, MŁODSI I STARSI, DOBRZY DLA SWOICH RODZICÓW, DLA DZIECI, DLA UBOGICH I CIERPIĄCYCH. BĄDŹMY DOBRZY DLA KAŻDEGO.

Urszula Michalewska

« mar