19 listopada "Słoneczka" z naszego przedszkola, otrzymały list od św. Mikołaja. Tuż po powrocie ze spaceru list przekazała nam p. dyrektor, u której zostawiła go pani listonoszka. Był niezwykły, opakowany w lśniącą czerwoną kopertę, opatrzony pieczęciami Mikołaja. Wewnątrz koperty oprócz listu znaleźliśmy dyplom grzecznych przedszkolaków, kartkę od Elfów i naklejkę, sugerującą Mikołajowi o konieczności zatrzymania się w Niedrzwicy Dużej. W swoim liście, św. Mikołaj podziękował dzieciom za dobre serduszka, oddane pomocy innym. Mikołaj dowiedział się o udziale dzieci w wielu akcjach charytatywnych , a w szczególności poruszyła Go pomoc niesiona przez nasze kochane "Słoneczka" dzieciom chorym, niepełnosprawnym. Patrycja i Kacperek cieszą się już korespondencją od przedszkolaczków, tak bardzo przez nich oczekiwaną. Święty Mikołaj obiecał, że pojawi się wkrótce w naszym przedszkolu, a także w domach dzieci  podczas Świąt Bożego Narodzenia. Czekamy wszyscy na to cudowne spotkanie.

Urszula Michalewska

« mar