24 maja 2016 r.  w Przedszkolu w Niedrzwicy Kościelnej odbyło się uroczyste podsumowanie V Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego " Mój ulubiony bajkowy bohater" , którego organizatorem jest właśnie Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej. Celem tego konkursu jest rozwijanie zainteresowania różnorodną literaturą dziecięcą oraz rozwijanie kreatywności dzieci poprzez twórczość plastyczną i czerpanie radości z procesu tworzenia. Tegoroczną edycję zdominowało nasze przedszkole- spośród nadesłanych prac konkursowych, to nasze przedszkolaki zajęły czołowe miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych. Oto nasi laureaci: 4-latki: I m-ce Jagoda Winiarska, II m-ce Kacper Pyda, III m-ce Milenka Oleszek ( prace wykonane pod kierunkiem P. B. Pietrzak, P. M. Sapińskiej), 5-latki: II m-ce Wiktoria Krawczyk, III m-ce Antosia Janczarek, Natalia Mendel wyróżnienie ( prace wykonane pod kierunkiem P. B. Krawczyk, P. M. Maik), 6-latki: I m-ce Agatka Baran, II m-ce Radek Morek, III m-ce Julia Beczek ( prace wykonane pod kierunkiem P. B. Krawczyk, P. M. Szymuś). Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni, przy wsparciu rodziców, otrzymali z rąk vicewójta  P. Bartosza Dąbrowskiego oraz P. dyrektor przedszkola Jadwigi  Górskiej pamiątkowe dyplomiki, książeczki, kubeczki oraz słynne słodkie niedrzwickie krówki. Na zakończenie spotkania  goście – Ci duzi, i Ci trochę mniejsi – zostali zaproszeni do obejrzenia pokonkursowej wystawy nadesłanych prac, gdzie " ochom " i " achom " nie było końca…  Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

wychowawczynie

« lut