24 czerwca w grupach 4-5 oraz 5-6 latków, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Przedszkolaki wystąpiły w inscenizacji słowno- muzycznej pt. " Letnia łąka". Na czas inscenizacji sala przedszkolna zamieniła się w kolorową kwiatami i postaciami mieszkańców łaki krainę. Nastrój przedstawienia przeniósł wszystkich w oczekiwany już przez wszystkich czas wakacji, odpoczynku i delektowania się darami natury. Obecni na uroczystości rodzice oraz pani dyrektor przedszkola, byli odbiorcami dziecięcych umiejętności zdobywanych przez okres całego roku. Nastąpił też czas wręczenia dzieciom pamiątkowych dyplomów i książeczek za całoroczną edukację, dla niektórych dzieci kończącą pobyt w przedszkolu, innych zaś chwilowego odpoczynku przed kolejnym rokiem przedszkolnych przygód. Rodzice przedszkolaków, mający szczególny wkład w życie przedszkola, zostali wyróżnieni przez p. dyrektor dyplomami uznania. Wzajemnie życzyliśmy sobie szczęśliwych wakacji, zdrowego i bezpiecznego odpoczynku oraz radości korzystania z wolnego czasu.

Urszula Michalewska i Bożena Krawczyk

« lut