DSC_0381 (Copy) (Copy)

Pod takim właśnie hasłem upłynęło sobotnie popołudnie dn. 04 marca, przygotowane przez dzieci przedszkolne oraz ich rodziców dla wszystkich babć i dziadków z okazji ich święta. Dzieci z grup " Słoneczka" oraz "Tygrysy"wraz z wychowawczyniami p. Ulą oraz p. Bożenką ,powitały wszystkich gości przepięknym wejściem środkiem sali z sercami w dłoniach przy Polonezie Ogińskiego. Para rodziców prowadząca uroczystość ,zaprosiła  gości na występ dzieci, które poprzez treści wierszy i piosenek przypomniały babciom i dziadkom lata ich dzieciństwa oraz młodości.W scenkach dramowych dzieci ukazały bieżące chwile z  życia seniorów. Poza tym były dedykacje taneczne  m.in. " Zorba" oraz Polka.

Dzieci wyraziły swoją miłość i wdzięczność  dla "dziadków" w przepięknych treściach literackich i muzycznych dziękując za dobro , opiekę i troskę oraz życząc wszystkiego co dla nich najlepsze.Wielką niespodzianką dla wszystkich – zarówno dziadków jak i rodziców okazał się Pokaz Talentów, podczas którego dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalne, muzyczne , gimnastyczne, plastyczne. Nie zabrakło zatem gry na gitarze, modelek na "czerwonym dywanie" sztuki żonglowania, oraz hip – hopu. Specjalnym zaś prezentem dedykowanym babciom i dziadkom, był występ taneczny w wykonaniu rodziców do sentymentalnej piosenki pt. "Złoty pierścionek",zaśpiewanej zarówno przez dzieci jak i rodziców. Dzieci rozdały swoim babciom i dziadkom wykonane wcześniej prezenty. Uroczystość zakończona została poczęstunkiem  w trakcie którego wszyscy śpiewali znane piosenki biesiadne przy akompaniamencie akordeonu.

Za wszelką pomoc w przygotowaniu tej pięknej uroczystości z serca dziękujemy rodzicom oraz p. Grzegorzowi Konecznemu – mistrzowi akordeonu. Dzieciom gratulujemy sukcesów scenicznych i wielorakich talentów.

panie: Ula i Bożena

« mar