DSC_0455 (Copy)

09 czerwca, w sali widowiskowej GOKSiR, odbyła sie Uroczystość Dnia Rodziny w dwóch grupach dzieci starszych naszego przedszkola – "Tygrysów" i "Słoneczek". Do tego dnia zarówno dzieci , jak i rodzice przygotowywali sie w równoległym czasie. W ciągu rytmu dni przedszkolnych, dzieci uczyły się tekstów piosenek , wierszy oraz tańców do swojej części przedstawienia organizowanego z myślą o swoich rodzicach. Wykonywały także dla nich upominki, które wręczyły w trakcie uroczystości. Rodzice zaś, przygotowywali się wieczorami, by w Dniu Rodziny, przedstawić swoim dzieciom baśń "O Śpiącej Królewnie". Dzień spotkania rodzin był zatem bogaty we wzajemne prezenty. Dzieci wykonały przepięknie część koncertową swojego występu, rodzice natomiast w swoim teatralnym występie, odkryli przed dziećmi swoje umiejętności aktorskie, kreowane własną inwencją twórczą, wyczuciem estetyki ,wrażliwością artystyczną oraz pracowitością. Do przedstawienia baśni zaangażowało się także starsze rodzeństwo przedszkolaków wraz ze swoimi przyjaciółmi. Wszystkim z serca dziękujemy, gratulujemy i wyrażamy wdzięczność za poświęcony czas dla zaangażowania we wspólną inicjatywę.Dziękujemy także wszystkim rodzicom,którzy zorganizowali poczęstunek dla uczestników uroczystości.Niech ten wzajemnie poświęcony sobie czas, pozostanie na długo w sercach wszystkich rodzin, czego z wielką szczerością,życzą wychowawczynie grup :p. Bożena Krawczyk, p. Ula Michalewska oraz dyrektor naszego przedszkola Barbara Gąska.

« mar