Get Adobe Flash player

DSC_0569

W dniu 17 lutego świętowały babcie i dziadkowie z grup " Słoneczka" i " Tygryski". Uroczystość odbyła się w GOKSiR, w atmosferze teatralnej. Dzieci wypełniły po brzegi scenę, dziadkowie zaś widownię. Podniosłość uroczystości zaakcentował prowadzony przez rodziców KONCERT ŻYCZEŃ z imiennymi, indywidualnymi dedykacjami dla każdego z przybyłych gości. Dzieci wykonały wiele utworów wierszowanych, piosenek, tańce oraz bardzo humorystyczną scenkę pt. " Babuszki, staruszki". Następnie wręczały wykonane wcześniej upominki. Kolejną nieoczekiwaną niespodzianką był wspaniały, trzypiętrowy tort, upieczony specjalnie na tę uroczystość przez P. Magdę Koneczną, mamę Maciusia.  Po poczęstunku czekała na babcie i dziadków oraz dzieci uczta duchowa, w postaci spektaklu teatralnego w wykonaniu rodziców pt. " Kopciuszek". Wychowawczynie grup : P. Ula Michalewska oraz P. Bożena Krawczyk z serca dziękują za wszelki wkład rodziców w przygotowanie tej wspanialej uroczystości. Do podziękowań dołącza się także P. dyrektor przedszkola Zofia Gąska.

Na wielkie uznanie zasługuje także zespół akustyków muzycznych " AKSUS" w osobie Maćka Pietrasia oraz Kuby Lubelskiego, który czuwał nad muzyczną oprawą uroczystości oraz nagłośnieniem. Z serca dziękujemy także P. dyrektor GOKSiR za użyczenie sali widowiskowej oraz zespołowi pracowników za pomoc techniczną – Reni J. oraz Weronice P.

Raz jeszcze dziękujemy, życząc wszystkim wielkiej radości na każdy dzień.

Ula Michalewska i Bożena Krawczyk

Comments are closed.

Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiwa
logo