12 czerwca 2018 r. w grupie dzieci czteroletnich "Robaczki" odbyła się uroczystośc z okazji Dnia Rodziny . Licznie zgromadzeni w przedszkolnych progach goście – rodzice i rodzeństwa, wysłuchali zaprezentowanej przez dzieci części artystycznej, na którą złożyły sie wiersze okolicznościowe i piosenki związane z mamą i tatą. Dzieci zatańczyły również dwa tańce ludowe : "Walcerka i wisielaka" oraz "Polkę klaskaną". Czterolatki nie zapomniały również o życzeniach dla swoich najbliższych i o wręczeniu im upominków. Mamy otrzymały wisiorki, tatusiowie "Pudełka życzeń", których tajemnicza zawartość być może zainspiruje całe rodziny do wspólnych, rodzinnych działań. Zakończeniem spotkania był zdrowy poczęstunek, podczas którego rodziny wspólnie wykonały owocowe szaszłyki.

Dziękuję  wszystkim naszym gościom za wspólnie spędzone chwile.

Za pomoc organizacyjną dziękuję P. Marcie Drewniak, P. Alicji Janczak oraz P. Justynie Rejak

wychowawczyni grupy Marzena Szymuś

Luty 2019