20 września 2018 r. dzieci z wszystkich grup naszego przedszkola, uczestniczyły w obchodach Dnia Przedszkolaka. Jest to święto dedykowane wszystkim dzieciom objętym edukacją przedszkolną. Po otrzymaniu życzeń od naszych wychowawczyń,  korzystając z pięknej pogody, zgromadziliśmy się na placu przedszkolnym, gdzie wszyscy razem, grupowo i indywidualnie tańczyliśmy przy m.in. doskonale  znanych nam utworach " La cintura", czy "chocolate". Niespodziankami były – wizyta maskotek: Kota Sylwestra i Minionka, które bardzo chętnie pozwalały dzieciom na przytulenia i wspólne wykonanie pamiątkowych grupowych fotografii oraz "deszcz" baniek mydlanych, które dzieci łapały z wielką radością i olbrzymim zaangażowaniem. Nieco później, w salach, dzieci uczestniczyły w zorganizowanych zdrowych owocowych poczęstunkach i otrzymały od wychowawczyń drobne upominki.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy nieustającej radości i zachwytu z każdego wspólnie spędzonego dnia w naszej społeczności.

dyrektor i grono pedagogiczne Przedszkola w Niedrzwicy Dużej

« lut