12 marca 2019 r. dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w bardzo ważnym spotkaniu. W ramach realizacji kolejnego zadania konkursu " Bezpieczne dziecko – bezpieczne przedszkole" i naszego rocznego planu pracy, gościliśmy  przedstawicieli Komendy Policji w Bełżycach, którzy teoretycznie i w praktyce sprawdzili naszą wiedzę dotyczącą bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym oraz umiejętności dzieci w prawidłowym przechodzeniu przez jezdnię na przyszkolnym przejściu dla pieszych. W tak znakomitej, zapewniającej nam całkowite bezpieczeństwo asyście policjantów, ubrani w kamizelki odblaskowe, w które wyposażyła nas swego czasu miejscowa firma "Alfa- Bet" "zdaliśmy" ten test wzorowo! Nagrodą dla wszystkich przedszkolaków, oprócz słów pochwały od zaproszonych gości, była możliwość wejścia i obejrzenia wyposażenia radiowozu. Dodatkowo dzieci otrzymały od policjantów odblaski, dzięki którym staną się jeszcze bardziej, bezpiecznie widoczne uczestnicząc w ruchu drogowym. Oprócz gromkiego i szczerego "dziękujemy" przedszkolaki podziękowały gościom okolicznościowymi piosenkami i wręczeniem pamiątkowego podziękowania.

DZIĘKUJEMY PRACOWNIKOM KOMENDY W BEŁŻYCACH ZA TO SPOTKANIE. GORĄCE PODZIĘKOWANIA SKŁADAMY RÓWNIEŻ ZESPOŁOWI INTERDYSCYPLINARNEMU PRZY OPS W NIEDRZWICY DUŻEJ ZA PRZEKAZANIE ODBLASKÓW DLA PRZEDSZKOLAKÓW

– Marzena Szymuś, Justyna Stępień

« lut