Get Adobe Flash player

 

 GRATULUJEMY !!!

 

rok szkolny 2018/2019

  • Emilce Maik z grupy "Robaczki" za zajęcie I miejsca w kategorii wiekowej 3-4 latki w konkursie plastycznym pt. "Gmina Niedrzwica Duża – moja mała Ojczyzna" zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej.

rok szkolny 2017/2018

  • Magdzie Rachwał z grupy " Słoneczka" za zajęcie I miejsca ( w kategorii wiekowej 5-6 latki ) w ogólnopolskim konkursie plastycznym  pt. " Na wiosennej łące" zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Zosi Wiechnik, Joasi Wróblewicz z grupy " Krasnoludki"  oraz Tomkowi Kędziorze i Mikołajowi Madejczykowi z grupy " Tygryski" za zajęcie III miejsca w olimpiadzie matematyczno- przyrodniczej zorganizowanej przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Joasi Wróblewicz (6l) z grupy " Krasnoludki" za wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym wiedzy pożarniczej
  • Dawidowi Dudzie (6l) z grupy "Krasnoludki" za zajęcie III miejsca w ogólnopolskim konkursie plastycznym wiedzy pożarniczej w kategorii Przedszkola i awans do etapu wojewódzkiego
  • Grupie " Robaczki" (4l) za zajęcie II miejsca w konkursie plastycznym " Ekologiczny stroik bożonarodzeniowy" w kategorii Przedszkola zorganizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej
  • Amelce Madejczyk z grupy " Pszczółki" za zajęcie I miejsca  (w kategorii wiekowej 3-latki) w konkursie plastycznym " Świąteczna choinka" zorganizowanym przez  Punkt Przedszkolny w Czółnach
  • Paulince Bednarczyk z grupy "Pszczółki" za zajęcie III miejsca ( w kategorii wiekowej 3-latki) w konkursie plastycznym " Świąteczna choinka" zorganizowanym przez  Punkt Przedszkolny w Czółnach
  • Emilce Tuziemskiej z grupy " Motylki" za zajęcie III miejsca ( w kategorii wiekowej 4-latki) w konkursie plastycznym " Świąteczna choinka"  zorganizowanym przez  Punkt Przedszkolny w Czółnach
  • Dorotce Wałachowskiej z grupy " Krasnoludki" za zajęcie I miejsca ( w kategorii wiekowej 6-latki) w konkursie plastycznym " Świąteczna choinka" zorganizowanym przez  Punkt Przedszkolny w Czółnach
  • Zosi Wójcik  z grupy " Krasnoludki" (6l)  za zajęcie III miejsca w IX Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym o Janie Pawle II.
  • Grupie " Tygryski" (6l)  za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym pt. "Ekozwierzak" zorganizowanym przez Gminę Niedrzwica Duża w ramach zadania "Edukacja ekologiczna w Gminie Niedrzwica Duża" współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie
  • Grupie " Krasnoludki" (6l) za zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym pt. "Ekozwierzak" zorganizowanym przez Gminę Niedrzwica Duża w ramach działania " Edukacja ekologiczna w Gminie Niedrzwica Duża" współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie

rok szkolny 2016/2017

  • Izie Stańko z grupy " Tygrysy" za zajęcie I miejsca w konkursie na plakat  " W świecie Bajki – Jaś i Małgosia " zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Załuczu
  • Agatce Baran z grupy " Tygrysy" za zajęcie III miejsca w konkursie na plakat " W świecie Bajki – Jaś i Małgosia " zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Załuczu
  • Julii Dziwulskiej  z grupy  " Zuchy" za zajęcie I miejsca w konkursie na plakat  " W świecie Bajki – Jaś i  Małgosia " zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Załuczu
  • Julli Łacie z grupy " Zuchy"  za zajęcie II miejsca w konkursie na plakat  " W świecie Bajki – Jaś i Małgosia" zorganizowanym przez  Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Załuczu
  • Grupie " Krasnoludki" i P. Małgosi Sapińskiej  za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym pt. "Anioł" zorganizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej
  • Grupie " Zuchy" i P. Marcie Maik za zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym pt. " Anioł" zorganizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej
  • Grupie " Robaczki" i P. Marzenie Szymuś za otrzymane wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. " Anioł" zorganizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej

rok szkolny 2015/2016

  • Grupie Minionków (5 l)  : Amelii J, Kubie W, Antoniemu T, Dawidowi L, Jakubowi H, Kacprowi M, Jakubowi K, Nikodemowi W za złote medale otrzymane podczas Olimpiady Sportowej Przedszkolaków organizowanej przez Szkołę w Piotrowicach
  • Grupie Minionków ( 5 l) za zajęcie II miejsca w konkursie plastycznym  " Kolędnicy " organizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej
  • Julii Dziwulskiej ( 5l) oraz Marysi Kowalczyk ( 6l ) za udział w VII Wojewódzkim Przeglądzie Poezji Dziecięcej " Kto czyta ma piękne sny "
  • Wiktorii Krawczyk ( 5l)  za zajęcie II miejsca  swojej kategorii wiekowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie  Plastycznym " Mój ulubiony bajkowy bohater" ,organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Antosi Janczarek ( 5l)  za zajęcie III miejsca  w swojej kategorii wiekowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym " Mój ulubiony bajkowy bohater ", organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Jagodzie Winiarskiej ( 4l) za zajęcie I miejsca w swojej kategorii wiekowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym " Mój ulubiony bajkowy bohater", organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Kacprowi Pydzie ( 4l) za zajęcie II miejsca w swojej kategorii wiekowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym " Mój ulubiony bajkowy bohater" , orgabizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Milence Oleszek ( 4l) za zajęcie III miejsca w swojej kategorii wiekowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym " Mój ulubiony bajkowy bohater" organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Agatce Baran (6l) za zajęcie I miejsca w swojej kategorii wiekowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym " Mój ulubiony bajkowy bohater ", organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Radkowi Morkowi ( 6l) za zajęcie II miejsca w swojej kategorii wiekowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym " Mój ulubiony bajkowy bohater" , organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Julii Beczek (6l) za zajęcie III miejsca w swojej kategorii wiekowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym " Mój ulubiony bajkowy bohater" , organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Natalii Mendel (5l) za wyróżnienie w Międzyprzedszkolny Konkursie Plastycznym " Mój ulubiony bajkowy bohater " , organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej

rok szkolny 2014/2015

  • Antosi Grochowskiej ( 6-5 l) za zajęcie I miejsca w VI Międzyszkolnym Konkursie o Janie Pawle II w kategorii konkurs plastyczny , organizowanym przez Szkołę Podstawową w Sobieszczanach
  • Agnieszce Pietras ( 5 l "b") za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym pt. "Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych" w kategorii 5-6 latki, organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Ewelinie Bartoszcze ( 5 l "b") za zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym pt. "Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych"  w kategorii 5-6 latki , organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Aleksowi Cielma ( gr. 0) za wyróżnienie w eliminacjach  powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegamy Pożarom" w I grupie wiekowej
  • Wiktorii Pastuszak ( 6-5 l) za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. " Na wiosennej łące" , organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • mgr Urszuli Michalewskiej za wybór do grona Kawalerów Orderu Uśmiechu
  • Julii Mazur ( 4 l) za zajęcie I miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. " Mój ulubiony bajkowy bohater" kategoria wiekowa 4l,  organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Paulinie Jarczak ( 5 l "b") za zajęcie I miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. " Mój ulubiony bajkowy bohater" kategoria wiekowa 5 l , organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Agatce Figura ( 5-6 l) za zajęcie I miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym  pt. " Mój ulubiony bajkowy bohater" kategoria wiekowa 6 l, organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Antosi Grochowskiej ( 5-6 l) za zajęcie II miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. " Mój ulubiony bajkowy bohater" kategoria wiekowa 6 l, organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Michałowi Kosidło ( 6 l) za zajęcie III miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. " Mój ulubiony bajkowy bohater"  kategoria wiekowa 6 l, organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej

 

Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiwa
logo