Uwaga Rodzice !!!

Dyrekcja Przedszkola im. J. Korczaka w Niedrzwicy Dużej informuje, że w dniu 29.03.2024r  (Wielki Piątek)

placówka będzie czynna do godz. 14:00.

21 marca to początek kalendarzowej wiosny, a dla naszych przedszkolaków bardzo ważne wydarzenie. Z niecierpliwością czekamy na czas, kiedy oficjalnie” rękawiczki i czapki pochowamy do szafki, na spacerek pójdziemy, nie zmarzniemy już”. Tak też zrobiliśmy właśnie tego dnia ! Po śniadaniu, wyposażeni w kolorowe wiosenne gaiki,  z piosenkami o tematyce wiosennej, wyruszyliśmy liczną gromadą ulicami naszej miejscowości przypomnieć napotkanym mieszkańcom o tym, że nadeszła wiosna. Chcąc być “eko” postanowiliśmy, że nie będziemy palić marzanny. Podczas  spaceru szukaliśmy oczywiście wiosennych zwiastunów w naszym otoczeniu i znaleźliśmy ich co niemiara ! A więc… witaj Wiosno !

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA W NIEDRZWICY DUŻEJ NA ROK SZKOLNY 2024/2025

W zakładce „Rekrutacja”, znajduje się lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Prosimy o pisemne potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do Przedszkola im. J. Korczaka w Niedrzwicy Dużej.

Listy wywieszone są w budynku przedszkola ( na parterze ).

Terminy postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego obowiązujące w Gminie Niedrzwica Duża

1.Składanie wniosków do przedszkola w terminie od ; 19 lutego do 15 marca 2024 r. do godz.1500

2.Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym- od 18 marca do 19marca 2024r.

3.Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych – 20 marca 2024r.o godz.1400

4.Potwierdzenie przez rodzica ,kandydata woli przyjęcia w terminie od 21marca 2024r. do 01 kwietnia 2024 do godz.1500

5.Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych w terminie

03 kwietnia 2024.o godz.1400

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca we wszystkich grupach odbyły się uroczystości z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana.

Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”, i wręczyli piękne niespodzianki. Mali panowie ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym, jako prawdziwi dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach między innymi w porządkowaniu sali po zabawie. Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której wszyscy wesoło się bawili. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.

« lut