Get Adobe Flash player
Rekrutacja do przedszkola

Archive for 17 grudnia 2019

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

09 grudnia dzieci z grup cztero-, pięcio- i sześciolatków wraz z grupą rodziców uczestniczyły w wycieczce autokarowej do kina "Metalowiec" w Kraśniku. Celem naszej wyprawy było obejrzenie kolejnych przygód wspaniałej bohaterki Elzy, jej siostry Anny oraz sympatycznego bałwanka Olafa, których poznaliśmy jakiś czas temu. Z zapartym tchem, z odrobiną strachu, ale w przeważającej części z radością obejrzeliśmy film, a potem zarówno w drodze powrotnej, jak i przedszkolnych salach dzieliliśmy się wrażeniami z seansu. Były bardzo pozytywne.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przyozdobione sale, własnoręcznie narysowane lub napisane listy, przygotowane wiersze i piosenki – tak każdego roku czekamy na spotkanie z Mikołajem. I ten wyczekiwany gość nigdy nas nie zawodzi. W tym roku, poprzedzając swoją wizytę w  przedszkolu Mikołaj zostawił w kilku salach listy oraz wideolist do dzieci.A, że Mikołaj wie wszystko dziękował w nich za dobre zachowanie, piękne prace plastyczne z jego podobizną oraz przypominał niektórym przedszkolakom o dobrych zwyczajach i zasadach, jakimi powinien kierować się każdy przedszkolak w życiu codziennym. Tuż po śniadaniu Mikołaj przyszedł do nas w asyście swych pomocników. Każda grupa witała go piosenkami, wierszami oraz słodkim upominkiem. Każde z dzieci otrzymało od niego prezent, a patrząc na reakcje dzieci były to chyba te wymarzone…  Dziękowaliśmy za nie z wielkimi uśmiechami na buziach.

Serdecznie dziękujemy P. Annie Malarczyk oraz uczniom Szkoły Podstawowej za pomoc w organizacji tego święta w przedszkolu.

Podziękowania kierujemy również do grupy rodziców, którzy pomogli w organizacji paczek dla dzieci.

Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« lis   sty »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż
Podziękowanie
Dyplom