Archive for lipiec 2020

W dniu 26 czerwca, przedszkolaki zakończyły rok szkolny w zupełnie innej niż do tej pory rzeczywistości ,spowodowanej panującą na całym świecie pandemią koronawirusa, która spowodowała przerwanie w marcu zajęć przedszkolnych na terenie placówki i zastąpienie ich edukacją zdalną , z której dzieci pod opieką rodziców mogły korzystać każdego dnia.

Sam dzień zakończenia roku, odbył się w przypadku dzieci młodszych również w formie komunikacji zdalnej. Nauczycielki wspominały wraz z nimi wspólnie spędzone chwile, złożyły dzieciom życzenia zdrowych i udanych wakacji. Dzieci starsze natomiast( sześciolatki) zaszczyciły swoją obecnością przedszkole ,by móc pożegnać się ze swoimi wychowawczyniami, odebrać pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola, jeszcze raz zobaczyć siebie wzajemnie w pełnych składach grup.

Z racji zakończenia roku szkolnego Dyrektor i Rada Pedagogiczna przedszkola, dziękuje zarówno dzieciom jak i rodzicom za wspólnie spędzony czas, za wspólną radość, współpracę, podejmowanie pięknych inicjatyw, za dawanie sobie wzajemnie wielu pozytywnych wzruszeń i motywacji do działania. Do słów podziękowań dołączamy także życzenia zdrowych i radośnie spędzonych chwil wakacyjnych oraz dobrej myśli na ponowne spotkanie we wrześniu.

lipiec 2020
« cze   sie »