Get Adobe Flash player

Archive for Sierpień 2020

Szanowni Państwo Rodzice!

Z dniem 1 września 2020 r. przedszkole wznawia swoją działalność.

Do przedszkola przyjętych jest 160 dzieci do 8 oddziałów.

W związku z sytuacją epidemiczną zebranie ogólne będzie organizowane, tylko dla Rodziców dzieci 3-letnich z gr.A i B ( p. M. Szymuś, p. M. Hawrył oraz p. K. Piątkowska, p. B. Pietrzak) w dniu 28.08.2020r./piątek/ o godz. 16:00. Nie odbędzie się również “Dzień otwarty”.

Pozostali Rodzice dzieci z innych oddziałów będą mieli zebrania grupowe wg harmonogramu:

31.08.2020 ( poniedziałek ): godz. 16.00 gr. 4-latki B p. A.Szczerbin, p. P. Szymaniak

                                                             godz. 16.30 gr. 5-latki A p. M. Sapińska, p. M. Hawrył

                                                             godz. 16.30 gr. 4-latki A p. M. Maik, p. B.Pietrzak

                                                             godz. 17.00 gr. 6-latki B p. B. Krawczyk, p. R. Żuber

                       o1.09.2020 (wtorek) : godz. 16.30 gr. 5-latki B p. J. Stępień, p. P. Szymaniak

                                                           godz. 16.30 gr. 6-latki A p. U. Michalewska, p. R. Żuber

Prosimy o przychodzenie w maseczkach i dezynfekcje rąk.

Z poważaniem dyrektor przedszkola          

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA W NIEDRZWICY DUŻEJ NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Z PODZIAŁEM NA ODDZIAŁY I WYCHOWAWCZYNIE

GRUPA 6-LATKÓW ,,B”     CZAS PRACY * 700-1630  URSZULA  M. ,RENATA Ż.

1.FILIP POLESZAK

2.MICHAŁ MAZUREK

3.PAULINA BEDNARCZYK

4.ŁUCJA BEDNARZ

5.IDA JANUSZ

6.MAKSYMILIAN JAŚKOWSKI

7.MAKARY KIJEK

8.CYPRIAN KUŚMIERCZUK

9.JAN MASIERAK

10.SEBASTIAN MENDYKOWSKI

11.OLIWIA OLESZEK

12.GABRIELA SOŁTYS

13.JAKUB SPRAWKA

14.BARTŁOMIEJ WĘGOREK

15.MAKSYMILIAN WYROŚLAK

16.SZYMON ZIĘBA

17.SZYMON BARTOŚ

 

GRUPA  6-LATKÓW , B”  CZAS PRACY *730-1430  WYCH.BOŻENA K. , RENATA  Ż.

1.MARIA PONIEWAŻ

2.ALICJA PAWŁOWSKA

3.PATRYK DREWNIAK

4.WIKTORIA TOKARZ

5.ADRIANNA ELIZA PORĘBSKA

6.ROKSANA STĘPIEŃ

7.ALEKSANDER DOMINIK WASZKOWSKI

8.MATEUSZ PAWLUS

9.MARCIN GERMAN

10.GRZEGORZ JANUS

11.PAWEŁ JANCZAK

12.AMELIA KOMOROWSKA

13.AMELIA MADEJCZYK

14.EMILIA MOMOT

15.OLAF NIEŚCIUR

16.MICHAŁ WACHOWSKI

17.ALICJA NOWAK

 

GRUPA 5-LATKÓW,,B” CZAS  PRACY -730-1530      WYCH.    JUSTYNA.S,  PATRYCJA SZ.

1.JAROSŁAW JAGOWDZIK

2.WIKTORIA BAZYL

3.KAROL NAWŁATYNA

4.ALEKSANDRA ANNA MIKUŁA

5.DOMINIKA PIETRZAK *

6.ZUZANNA LUBELSKA

7.ZUZANNA BOGUSZ

8.JULIA WÓJTOWICZ

9.HANNA MARIA KRASOWSKA *

10.HANNA JANCZAK

11.MILENA DZIEKANOWSKA

12.ANTONINA PAŁKA

13.JAKUB DANIEL BISZCZAK

14.WIKTORIA KARASIŃSKA

15.ZUZANNA KONECZNA

16.HUBERT KĘPOWICZ

17.FILIP BACZEWSKI

18.SZYMON KLOC

19.KRYSTIAN ZIELONKA

20.MACIEJ WINIARSKI

21.SEBASTIAN ROGALSKI

22.ALAN MAZUR

23.MIKOŁAJ WYSOCKI

24.MILAN WĄSIK

25.OLIVIER DUDA –VASYK

 

GRUPA 5-LATKÓW ,,A”   CZAS PRACY – 700-1630 WYCH.MAŁGORZATA S., MAGDALENA H.

1.DAWID WAŚNIOWSKI

2.AMELIA KAMILA SZYMUŚ

3.MATEUSZ MIKOŁAJ TOPOROWSKI

4.HANNA DĘBIŃSKA

5.JAN WAWRYSZCZUK

6.AGATA SOCHA

7.KRZYSZTOF BACZEWSKI

8.JAN BEDNARZ

9.JAKUB CZUKIEWSKI

10.ANNA DUDKOWSKA

11.WIKTORIA DODZINSKA

12.NATALIA JUSZKA

13.ALEKSANDRA KĘDZIORA

14.MACIEJ KĘDZIORA

15.SZYMON KĘPOWICZ

16.KLAUDIA KLIMEK

17.LAURA KRAKOWSKA

18.FRANCISZEK ŁUKASIK

19.MARIA ŁYJAK

20.LENA PIETRAK

21.MACIEJ STEC

22.PIOTR SZYMANIAK

23.TOPOROWSKI JAN

24.ERNEST WIADEREK

25.JASIŃSKA WERONIKA *

 

GRUPA DZIECI 4-LETNICH  „A” CZAS PRACY   630-1630/WYCH.MARTA M., BOŻENA P.

1.KRZYSZTOF JACEK SARNOWSKI,

2.AMELIA RENATA SARNOWSKA,

3.AMELIA OLESZEK,

4.JAN KOWALCZYK,

5.OKTAWIAN PRÓCHNICKI,

6.ANTONINA PIECH,

7.NINA DOMINIKA SYROKA,

8.SZYMON DZIUBA,

9.MACIEJ PIOTR MAŁECKI,

10.MARCEL POLAK,

11.AMELIA WÓJTOWICZ,

12.JAKUB PIETRAŚ,

13. OLIWIER JAŚKOWSKI,

14.OSKAR RADOSŁAW OBYDŻ,

15.ALEKSANDRA BEDNARZ

16.ALEKSANDRA GAJOR,

17.KOWALCZYK FILIP,

18.JULIAN NIEZGODA,

19.MARCELINA GOCH

20. NIKODEM SŁOTWIŃSKI

GRUPA DZIECI 4-LETNICH ,,B”   CZAS PRACY 730-1430/WYCH. ANNA SZ., PATRYCJA SZ.

 

1.JASIŃSKI WOJCIECH

2.SZAMAŃDA ANTONI

3.SOWA ADAM

4.ZAJAC FILIP

5.MATACZ WOJTEK

6.KUROWSKI ADAM

7.MAZUR MACIEJ

8.KRZYWOŃ ROKSANA

9.MOMOT ALEKSANDRA

10.BEDNARA ZUZANNA/NIE POTWIERDZONE./

11.NATAN STELMACH

12ROSIŃSKA KLAUDIA

13.PASTUSZAK NIKOLA

14.LEWANDOWSKA WIKTORIA/NIE POTW/

15.KAROL ŻACZEK/NIE POTW./

 

GRUPA DZIECI 3-LETNICH „ A CZAS PRACY”   7-16/WYCH.MARZENA SZ./MAGDALENA H,

  1.MILENA RÓŻYŁO

2.MAKSYMILIAN MIKOS

3.LENA WINIARSKA

4.HUBERT PALUCH

5.SZYMON FRANCISZEK WIELEBA/NIE POTW./

6.STANISŁAW WÓJTOWICZ

7.ALICJA ZIĘBA

8.OLIWIA WÓJCIK

9.EMILIA WRÓBLEWICZ

10.ŁUCJA LILIANA WIDYŃSKA

11.ANTONINA BARWIAK

12.KACPER POREBSKI

13.MACIEJ KLUGIER

14.ANTONI MIERZWA

15,ZUZANNA TYBUREK

16.MARIA DĘBIŃSKA

17.ZOFIA WAWRYSZCZUK

18.LAURA BOGUSZ

19.GABRIELA SKOLIMOWSKA

20.MAJA KOWALSKA

21.MAJA GUSTAW

22.KAJA FIGIEL

23.ANNA MAIK

24.MICHAŁ KWIATKOWSKI     

 

GRUPA  DZIECI 3l. „B” -CZAS PRACY 700-1530/WYCH.P.KATARZYNA P.BOŻENA P.

1.MARIA JAŚKOWSKA

2.MARCIN WILK/NIE POTW./

3.KAROL MAJEWSKI

4.KACPER GRUDZIŃSKI

5.KAJETAN DEKONDY

6.JAKUB HUBERT KĘPOWICZ

7.ANTONI KACZMARSKI

8.ZOFIA PAŁKA

9.WIKTORIA BOGUTA

10.KOWALCZYK MAJA

11.ALEKSANDRA SKIBA

12.LENA KRÓL

13.OSKAR WÓJTOWICZ

14.ALICJA STOLARZ

15.MARCEL WĄSIK

16.SZYMON KOWALSKI

 

Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
Sierpień 2020
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż
Podziękowanie
Dyplom