Get Adobe Flash player

Archive for wrzesień 2021

W Dzień Przedszkolaka u “Słoneczek” było wesoło, uroczyście z dużą dozą dobrej energii. Wszystkie obecne w tym dniu przedszkolaki były w dobrym humorze. Dzień uczciliśmy słodkim poczęstunkiem, dobrą zabawą imiłymi upominkami. (Pani Urszula)

W dniach 20 – 24 września w naszym przedszkolu niepodzielnie  „królowały” owoce i warzywa, co związane było z omawianą tematyką. Przedszkolaki codziennie poznawały  owoce i warzywa, które eksponowane  były w kącikach przyrody.  Rozpoznawały je po smaku, zapachu, opisywały ich wygląd itp. W każdej grupie powstawały zdrowe smakołyki np. kolorowe sałatki owocowe,  soki, musy owocowo – warzywne oraz codziennie degustowały owoce i warzywa na surowo.  Dzieci już wiedzą że te produkty niezbędne są dla zdrowia jako źródło cennych witamin i należy je często  spożywać. Co najważniejsze, dzieci przekonały się, że jedzenie warzyw i owoców nie musi być nudne, a posiłki przygotowane w oparciu o owoce i warzywa – bardzo smaczne.

23 września w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe z tańca nowoczesnego. Wszystkie dzieci chętne do uczestnictwa w takich zajęciach zapraszamy do zgłaszania u wychowawczyń do dnia 28.09.20.2021. 

20 września  w całej Polsce obchodzi się Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. 

W tym dniu w naszym przedszkolu było bardzo wesoło. W każdej sali rozbrzmiewała muzyka i radosny gwar dzieci. Wszystkie przedszkolaki wspaniale się bawiły w swoich salach tańcząc, biorąc udział w różnych wyzwaniach, śpiewając. 

Zapraszamy do zakładki: Grupy, tam więcej informacji na temat obchodów w każdej grupie z osobna.

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci,

aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

W naszym przedszkolu 15 września  obchodziliśmy  Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie  do tworzenia i działania. Na zajęciach dzieci dowiedziały się dlaczego kropka ma swoje święto. Przedszkolaki uważnie obejrzały filmik oraz  wysłuchały opowiadania o Vashti – dziewczynce, której zwyczajna kropka zmieniła cały świat. Ta historia uświadomiła dzieciom, że trzeba wierzyć we własne siły i możliwości,że każde dziecko ma ukryte zdolności i talenty.Przedszkolaki miały też mnóstwo pomysłów na to, co można stworzyć z kropek. W swoich grupach, razem z paniami dzieci wykonały prace plastyczne -używając swoich paluszków do tworzenia kropek. Powstały przepiękne „kropeczkowe” obrazy, które zawisły w Galerii Naszych Prac.Było kolorowo,”kropkowo” i radośnie. autor: J. Stępień

Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
wrzesień 2021
P W Ś C P S N
« lipiec   październik »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż
Podziękowanie
Dyplom