Archive for 29 listopada 2022

29 listopada dzieci z grupy “Żabki” odwiedziły miejscową pocztę w niezwykle ważnej sprawie. Jak wiadomo, już wkrótce 6 grudnia – noc i dzień, kiedy czekamy na prezenty od Mikołaja. “Żabki” narysowały, i w miarę swoich umiejętności, napisały do Niego listy , wywiesiły je w widocznym miejscu w przedszkolu, ale z każdym kolejnym dniem one ciągle nie były odebrane od mikołajkowych pomocników. Postanowiliśmy więc, że troszkę tym elfom pomożemy ! Z realizowanej tematyki “Poczta”  dzieci dowiedziały co należy zrobić, aby list dotarł do adresata, czyli Mikołaja. Zapakowaliśmy więc nasze listy do koperty, w Internecie odnaleźliśmy adres Mikołaja, a następnie wyruszyliśmy do miejscowego urzędu pocztowego. Już na miejscu “Żabki” samodzielnie zakupiły znaczek, nakleiły go na kopercie ( każda “Żabka” miała w tym swój udział). Punktem kulminacyjnym naszej wyprawy, pełnym wielu emocji, był moment “wrzucenia” listu do skrzynki pocztowej, znajdującej się przez budynkiem urzędu. Udało się! Teraz czekamy niecierpliwie na odpowiedź Mikołaja! Wierzymy, że nasz list dotrze do Niego błyskawicznie !

listopad 2022
« paź   gru »