Archive for 12 lutego 2023

09.02.2023 r. w naszym przedszkolu odbyła się Zabawa Choinkowa. Dla przedszkolaków jest to dzień niezwykły, wyczekiwany i zaplanowany ze szczegółami – dzieci razem z rodzicami od wielu dni planują swoje przebrania, a to dostarcza im wielu przeżyć i radości. Na ten jeden dzień sale grupy czterolatków “Motylków” i trzylatków “Delfinków” zamieniły się w dużą, odświętnie ubraną salę balową. W przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie – bohaterzy znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, policjantów, Spider-Manów, Batmanów… i wiele, wiele innych. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
Na tą wyjątkową okazję do przedszkola zaproszona została animatorka, która zachęcała dzieci do tańca z przygotowaną skoczną, rytmiczną i znaną wszystkim muzyką. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Największy zachwyt wywarł wystrzał piany oraz zabawa neonowymi wstążkami. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości , a to było głównym celem tego balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok. (M. Maik)

luty 2023
« gru   mar »