Archive for 13 lutego 2023

13 lutego 2023 roku dzieci z grupy “Biedronek” – już niedługo uczniowie pierwszej klasy – zwiedzali Szkołę Podstawową w Niedrzwicy Dużej. Po placówce oprowadzała dzieci Pani Renata Szymańska – wicedyrektor szkoły, która zapoznała dzieci z budynkiem szkoły – najważniejszymi miejscami m.in. jadalnią, biblioteką, szatniami. Zerówiaki miały możliwość zintegrować się ze swoimi przyszłymi starszymi kolegami i koleżankami poprzez wspólne rozmowy, śpiewanie znanych piosenek w klasie III b. Dzieci obejrzały sale lekcyjne oraz przyglądały się podręcznikom, szafkom indywidualnym, słuchały przepięknej muzyki w klasie II a. Starsi koledzy i koleżanki z dumą zaprezentowali swoje umiejętności i z chęcią opowiadali co lubią w szkole. Dzieciom bardzo podobała się wizyta w szkole, rozmowom na jej temat oraz przyszłości w niej nie było końca. Serdecznie dziękujemy za miłą wizytę.

13 lutego 2023 r. nasze przedszkolaki wybrały się do Szkoły Podstawowej w Niedrzwicy Dużej, by obejrzeć przedstawienie pt. “Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu uczniów klas V,I oraz VIII – członków Koła Teatralnego pod kierownictwem p. Anety Hacia i Katarzyny Bartnik.
Dzieci były widzami jednej z najpiękniejszych i najbardziej znanych bajek. Losy dobrej i pięknej, lecz niestety znienawidzonej przez złą macochę Śnieżki oraz siedmiu wesołych krasnali dostarczyły im niezapomnianych emocji. Wszystko to wkomponowane było w iście bajkową przestrzeń, która przenosiła w piękny świat, a gra młodych aktorów zapewniła cudowne wrażenia.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz gratulujey tak wspaniałych i zaangażowanych uczniów.

luty 2023
« gru   mar »