W poniedziałek 13 czerwca odbyło się uroczyste podpisanie Aktu Erekcyjnego
i wmurowanie kamienia węgielnego w mury powstającego Przedszkola. Nowa placówka będzie nowoczesnym, przestronnym i spełniającym najwyższe standardy obiektem oświatowym, w którym zaplanowanych jest osiem oddziałów.
Na zaproszenie Wójta Gminy Ryszarda Golca w uroczystości wzięli udział: Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek, wojewoda lubelski Lech Sprawka, Ksiądz Biskup Adam Bab, Starosta Lubelski Zdzisław Antoń, Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk, Ksiądz Proboszcz Parafii w Niedrzwicy Dużej Marek Hawrylak, Dyrektor Przedszkola w Niedrzwicy Dużej Zofia Gąska, przedstawiciele Samorządu i Oświaty, przedstawiciele Rady Rodziców Przedszkola w Niedrzwicy Dużej oraz przedszkolaki, które miały swój wyjątkowy udział w tej uroczystości – dzieci jako pierwsze dokonały wmurowania kamienia węgielnego.
Przedszkolaki chcąc wyrazić swoją wielką radość, zaśpiewały piosenki, w tym jedną
z bezpośrednią dedykacją dla Wójta Gminy Ryszarda Golca.
Dzięki pozyskanym funduszom nasze przedszkolaki już niedługo będą się uczyć i bawić w nowym budynku.

Pragniemy wyrazić słowa wdzięczności dla Pana Wójta, inwestorów, wykonawców oraz dla wszystkich tych, którzy przyczyniają się do urzeczywistnienia marzeń o stworzeniu naszym dzieciom lepszych warunków do nauki i zabawy. (autor A. Szczerbin)

Dziękujemy!!

« mar