Get Adobe Flash player

   ” Wszyscy swoje święto mają, święto mają
      Tańczą skaczą i śpiewają, i śpiewają
       Przedszkolaki przykład dają, przykład dają
       I też swoje święto mają, święto mają

                    Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj   
                    To święto Ani Basi i Krzysia
                    W dzień przedszkolaka każdy to wie,
                     
Bawi się z nami kto tylko chce “

20 września obchodziliśmy po raz pierwszy w nowym budynku przedszkola nasze najważniejsze święto – Dzień Przedszkolaka. Święto  zostało ustanowione z inicjatywy Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej 13 września 2013 roku dla popularyzacji wychowania przedszkolnego i wzrostu jego znaczenia w świadomości społecznej. Każda z grup wiekowych spędzała ten dzień na wspólnej zabawie, słuchaniu i śpiewie hymnu „ Dzień Przedszkolaka”  do którego muzykę napisał Robert Obcowski, a słowa  Danuta Błażejczyk i Mariusz Urbaniak, rozmowie nt. znaczenia przedszkola dla dzieci. Dzieci otrzymały od swoich wychowawczyń przygotowane na tę okazję upominki i życzenia oraz uczestniczyły w grupowych poczęstunkach.  Uśmiech, radość, zachwyt – takie emocje towarzyszyły nam tego dnia…

Comments are closed.

e-dziennik Vulcan
Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
marzec 2024
P W Ś C P S N
« lut    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiwa
Logo

Autor: R. Saba

BIP
Rządowy Program

Przekaż KRS: 0000270261

Podziękowanie Bractwa Miłosierdzia

Podziękowanie
Podziękowanie od Prezydenta RP

Dyplom
Certyfikat udziału