Get Adobe Flash player

05 marca 2024 r. sześciolatki z grup “Żabki” i “Tygrysy” wraz z wychowawczyniami uczestniczyły w Dniu otwartym w miejscowej Szkole Podstawowej. Podczas wizyty w szkole, naszymi opiekunkami i jednocześnie przewodniczkami były Panie Dorota Rusek oraz Jadwiga Kowalska wraz z towarzyszącymi im uczniami . Przedszkolaki miały okazję zwiedzenia niemalże każdego zakątka szkoły – wybranych sal lekcyjnych,  biblioteki, świetlicy, szatni, jadalni, sali gimnastycznej, pokoju nauczycielskiego, gabinetu pedagoga szkolnego, logopedy,  gabinetu stomatologicznego i ( lub przede wszystkim) sklepiku szkolnego ;). Były również uczniami i asystentami na “lekcjach” chemii, muzyki, informatyki i robotyki oraz uczestniczyły w próbie przed obchodami święta szkoły.  Dla wielu sześciolatków wizyta w szkole  była okazją do poznania tego miejsca i sprawdzenia własnych wyobrażeń na jego temat,  spotkania z nauczycielami, rodzeństwem, kolegami i koleżankami z przedszkola, którzy są już uczniami. Liczne niespodzianki, otrzymane upominki – to wszystko sprawiło, że szkoła naprawdę nas zachwyciła ! Spotkamy się z nią już  za 6 miesięcy.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie  dyrektorowi szkoły P. Andrzejowi Pastuszakowi.

Szczególne podziękowania kierujemy do  P. Doroty Rusek, P. Jadwigi Kowalskiej, P. Justyny Polaczek, P. Iwony Pastuszak, P. Anny Paluch oraz P. Jolanty Majewskiej.

sześciolatki z wychowawczyniami P. Marzeną Szymuś i Bożeną Krawczyk

Comments are closed.

e-dziennik Vulcan
Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
lipiec 2024
P W Ś C P S N
« cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiwa
Logo

Autor: R. Saba

BIP
Rządowy Program

Przekaż KRS: 0000270261

Podziękowanie Bractwa Miłosierdzia

Podziękowanie
Podziękowanie od Prezydenta RP

Dyplom
Certyfikat udziału