Get Adobe Flash player

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

25 stycznia 2019 r. nadszedł tak wyczekiwany przez wszystkie nasze przedszkolaki dzień. Piątek był bowiem dniem, w którym uczestniczyliśmy w corocznej zabawie karnawałowej – uroczystości, do której cała nasza społeczność przygotowuje się bardzo starannie. Wystrój sali, taneczne kroki, zasady dobrej, bezpiecznej zabawy, przebrania – zadbaliśmy o to wszystko już na kilka dni przed balem, chcąc w tych ważnych chwilach bawić się  po prostu doskonale. Czas wspólnej zabawy był naprawdę udany. Dzieci z  grup młodszych  rozpoczęły bal tuż po śniadaniu, starszaki nieco później. Dzięki oprawie muzycznej P. Adama, królewny, księżniczki, motylki, sportowcy, policjanci, spidermani, rycerze i wiele innych postaci z bajek, świata przyrody, – słowem wszystkie przedszkolaki doskonale spędziły czas  tańcząc w grupach, parach, kółeczkach, wężykach, pociągach…Bawiliśmy się przy piosenkach i zabawach z repertuaru przedszkolnego, nie zabrakło również aktualnych przebojów m.in. Alvano Solera. Tego dnia wszystkie bezpieczne kroki i figury taneczne były dozwolone, a pomysłowość dzieci w tańcu wręcz wskazana. O tym, że zabawa była naprawdę udana świadczą m.in. uchwycone na licznych fotografiach buzie naszych przedszkolaków. Odsyłamy więc do galerii, gdzie jeszcze raz drodzy rodzice, możecie wspólnie z dziećmi wrócić do tych wspaniałych balowych chwil.

- dyrektor przedszkola i wychowawczynie grup

Comments are closed.

Sierpień 2019
P W Ś C P S N
« lip    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż