Get Adobe Flash player

DSC_0132

w piątek 09 czerwca, w grupie "Słoneczek", odbyła się uroczystość Dnia Rodziny. Miała ona charakter Koncertu Życzeń. Dzieci przygotowały bardzo bogatą część artystyczną: nie zabrakło w niej śpiewu, tańca, recytacji. Niezwykłą atrakcją występu był taniec w wykonaniu tatusiów z córeczkami oraz wokalna rozmowa mamy z córeczką. Wzruszające teksty literackie oraz wokalne, muzyka w połączeniu z barwnością rekwizytów i uroczystymi strojami, nadały dodatkowo atmosfery i wyrazu świątecznego nastroju tej rodzinnej uroczystości.Przygotowania do występów związane były z wielkim zaangażowaniem rodziców, którzy popołudniami przychodzili na próby, byli pomocni w przygotowaniu potrzebnych rekwizytów, projekcji filmowej, poczęstunku. Kochani Rodzice z serca Wam za to wszystko dziękuję. Osobiście były to dla mnie chwile wielkiej radości, które dają siłę do działania. Współdziałanie w jednej sprawie bardzo zjednoczyło naszą grupowa społeczność. Dziękuję dzieciom za wytrwałość w przygotowaniu się do występów i cudowny finał na scenie. Kochani Rodzice i drogie dzieci, życzę Wam raz jeszcze samego dobra.

wychowawczyni Ula Michalewska

Ps  Dziękuję  dyrekcji GOKSiR za udostępnienie sali widowiskowej na cele uroczystości, za wszelką życzliwość pracowników, dziękuję Maćkowi Pietrasiowi za techniczną oprawę muzyczną uroczystości.

Comments are closed.

Sierpień 2019
P W Ś C P S N
« lip    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż