Tegoroczne obchody najważniejszego dla wszystkich dzieci święta – Dnia Dziecka, w naszym przedszkolu przybrały niezwykle bogatą i atrakcyjną  dla dzieci formę. Przez cały tydzień czekały na nie niespodzianki, wśród których znalazły się : spotkanie z niezwykle lubianymi przez dzieci maskotkami : Minionkiem, Kotem oraz Łosiem, które odwiedziły każdą z grup przedszkolnych 31 maja i po wspólnych zabawach tanecznych wręczyły dzieciom słodkie upominki, przygotowane przez radę rodziców. Dnia 03 czerwca dzieci uczestniczyły w niezwykle barwnym i wesołym spotkaniu z animatorką – p. Magdą. Wspólne zabawy taneczne, ruchowe, malowanie buziek, wręczone balony dla dzieci, przebieranki…, przygotowane atrakcje zaskakiwały dzieci i wprawiały je w doskonały humor. 05 czerwca przedszkolaki spędziły czas na zabawach na dmuchańcach – zamkach i basenie z piłeczkami. W tych dniach grupy "Krasnoludki", "Delfinki", "Robaczki" i "Pszczółki" odwiedziła p. Kasia. W czasie niezwykle "pachnącego" spotkania  zapoznała dzieci ze sposobem wykonania waty cukrowej, którą dzieci następnie smakowały. Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy mnóstwa radości i pozytywnych zaskoczeń na każdy ich dziecięcy dzień.

Serdecznie dziękujemy rodzicom zaangażowanym w przygotowanie tych niespodzianek dla dzieci – P. Marcie i Robertowi Drewniakom, P. Jolancie Jaśkowskiej, P. Katarzynie Pietrak, P. Alicji Janczak, P. Annie Pawlikowskiej oraz  P. Katarzynie Janczak

Sierpień 2019
« lip