Get Adobe Flash player

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

09 czerwca 2019 r. dzieci z grup pięciolatki : "Motylki", "Robaczki" oraz sześciolatki "Słoneczka", włączyły się, poprzez prezentację sceniczną, w cykliczną imprezę lokalną, organizowaną przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Niedrzwicy Dużej /Zespół Interdyscyplinarny oraz Gminna Komisja ds Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Niedrzwicy Dużej, Festyn "Radośnie i bezpiecznie z rodziną". Jako pierwsze wystąpiły dzieci sześcioletnie, przygotowane przez p. Urszulę Michalewską. "Słoneczka" zaprezentowały  zgromadzonej widowni 3 tańce, w tym : "taniec kapeluszy" wykonany przez chłopców z grupy, taniec tatusiów z córeczkami  "taniec różyczek". Kolejną prezentacją sceniczną był występ dzieci z grup pięcioletnich naszego przedszkola. Przygotowane przez p. Magdalenę Hawrył i p. Marzenę Szymuś "Motylki" i "Robaczki" zaśpiewały piosenki nawiązujące do tematyki tej imprezy : " Rodzina", "Mama i ja" oraz "Mama i tata". Grupy wykonały również dwa tańce : " Macarenę" oraz "Tuliś taniec". Występy pięcio- i sześciolatków zostały przyjęte niezwykle gorąco i nagrodzono je gromkimi brawami oraz nagrodami w postaci słodyczy. Podczas festynu nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego z zakresu profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie "Radośnie i bezpiecznie z rodziną". Laureatami w kategorii przedszkolaki zostali : Kacper Hyz, Paulinka Dudkowska i Joanna Majewska, którzy otrzymali z rąk wójta Ryszarda Golca dyplomy oraz nagrody indywidualne od organizatorów konkursu. GRATULUJEMY IM WYRÓŻNIENIA I ZDOBYTYCH NAGRÓD. Wspólnie spędzone chwile z rodziną i najbliższymi, udział w proponowanych grach, zawodach, udostępnione przez organizatorów atrakcje – dmuchańce, oglądanie radiowozu, spotkanie ze strażakami…, pozwoliły na wzmacnianie więzi rodzinnych oraz promowanie zdrowych zachowań na co dzień i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu. 

Comments are closed.

Październik 2019
P W Ś C P S N
« wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż