Serdecznie witamy w nowym roku przedszkolnym 2019/2020. Rozpoczęliśmy go tradycyjnie organizacją Dnia otwartego dla dzieci i rodziców, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi naszej placówki. Mamy nadzieję, że zaproponowane atrakcje, zabawy w salach, na placu zabaw, kontakty z wychowawczyniami, kadrą przedszkola, zachęciły was do kontynuacji całorocznej przygody w naszej placówce. Tegoroczne, szerokie działania w każdej z grup wiekowych w szczególności postaramy się skupić na realizacji naszego rocznego planu pracy : " Wesoła mamtematyka dla każdego smyka". Oczywiście nie zapomnimy o wycieczkach, spacerach, kontakcie ze sztuką, czy organizacji i włączaniu się w uroczystości grupowe, przedszkolne, jak i te, w naszej małej ojczyźnie. Mamy nadzieję, że przez kolejne 10 miesięcy każdy przedszkolak zdobędzie nowe umiejętności i solidną wiedzę zarówno na swój temat, jak i bliższego i dalszego otoczenia społeczno- przyrodniczego. Liczymy również na owocną współpracę z  rodzicami.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy zaś radosnych, pełnych niespodzianek dni w tym roku przedszkolnym.

« mar