Get Adobe Flash player
Rekrutacja do przedszkola

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

11 września przedszkolaki z grupy 4-latków "Krasnoludki" odwiedziły pobliską Piekarnię GS w Niedrzwicy Dużej. Droga do piekarni nie była łatwa ze względu na przeprowadzane na drodze remonty, ale z pomocą rodziców : P. Moniki, P. Weroniki, P. Honoraty, P. Marcina i P. Agnieszki szczęśliwie i bezpiecznie dotarliśmy na miejsce. A w piekarni? Raj dla naszych podniebień, ale najpierw wycieczka po piekarni.Przewodnik – P. Małgorzata Krysa oprowadziła dzieci po całym budynku piekarni. Widzieliśmy wielkie piece, olbrzymie miksery, długie stoły i wiele ciekawych urządzeń  w "mega" rozmiarach. P. Małgosia  opowiedziała dzieciom wiele ciekawostek związanych z produkcją pieczywa. Dzieciaki same formowały bułeczki i zdobiły je słodkościami , oczywiście przy tym je smakując. Przedszkolaki zostały poczęstowane pysznymi gniazdkami, a upieczone bułeczki P. Małgosia przywiozła nam do przedszkola.

Bardzo dziękujemy P. Małgorzacie Krysie za ciekawą historię chleba oraz za opowieści związane z tworzeniem asortymentu Piekarni GS w Niedrzwicy Dużej

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy uczestniczyli i opiekowali się Krasnoludkami podczas wycieczki

Małgorzata Sapińska

Comments are closed.

Luty 2020
P W Ś C P S N
« sty    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż
Podziękowanie
Dyplom