Get Adobe Flash player
Rekrutacja do przedszkola

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dnia 20 września 2019 r. dzieci z wszystkich grup wiekowych naszej placówki uczestniczyły w obchodach najważniejszego święta wszystkich przedszkolaków – Ogólnopolskim Dniu Przedszkolaka. Z okazji tego święta każda z grup otrzymała życzenia od swoich wychowawczyń oraz uczestniczyła w zorganizowanych w tym dniu konkursach, zabawach ruchowych, działaniach plastycznych oraz wspólnych tańcach. Grupy wiekowe łączyły się ze sobą, wspierając się we wspólnych aktywnościach, zaś najstarsze 2 grupy uroczyście powitały w społeczności przedszkolnej grupę trzylatków – "Biedronki". Wychowawczynie zadbały również o upominki dla dzieci – m.in. dyplomiki wzorowego przedszkolaka, kolorowe baloniki, pamiątkowe medale i proporczyki. Każda z grup uczestniczyła również w słodkim poczęstunku. I tak jak się spodziewaliśmy, tego dnia, uśmiech nie znikał z twarzy naszych przedszkolaków.

Życzymy Im wszystkim nieustannej, niezwykłej przygody w czasie pobytu w przedszkolu. Postaramy się, aby każda przedszkolna buzia szczerze powtarzała, najczęściej jak tylko się da, słowa piosenki : "Przedszkole, przedszkole to ulubione miejsce moje"…

Comments are closed.

Luty 2020
P W Ś C P S N
« sty    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż
Podziękowanie
Dyplom