Get Adobe Flash player

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

28 listopada przedszkolaki  z wszystkich grup wiekowych brały udział w audycji muzycznej pt.: „Sport to zdrowie”.

Artyści rozpoczęli spotkanie od rozgrzewki, w której uczestniczyli wszyscy będący na widowni – dzieci i panie. Skoczna muzyka oraz wesoły i prosty tekst pierwszego utworu, od razu wprowadziły słuchaczy w pogodny nastrój.

 Następnie nadszedł czas na krótką rozmowę o rodzajach sportów, przedszkolaki zgodnie stwierdziły, że najpopularniejszym jest piłka nożna, a najbardziej znanym piłkarzem jest Robert Lewandowski. Po krótkim wprowadzeniu wszyscy mogli wysłuchać utworu, którego mottem przewodnim było hasło: „ciężka praca się opłaca”. Mali słuchacze z piosenki dowiedzieli się, że to trening jest najważniejszy w osiągnięciu sukcesu sportowego. Następnie muzycy zapoznali wszystkich z przyśpiewką kibica „ Ole ole ole ole..”, zwracając uwagę, że „trzeba tak kibicować by na mecz mogła przyjść cała rodzina”. Dzieci dowiedziały się też, że liczne sukcesy w dziedzinie sportu odnoszą polscy sportowcy niepełnosprawni, podkreślono, iż każdy ma prawo spełniać marzenia i być sportowcem. Spotkanie zakończono piosenką „Każdy może mistrzem być”.

Comments are closed.

Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« lis    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż
Podziękowanie