Rekrutacja do przedszkola

Przyozdobione sale, własnoręcznie narysowane lub napisane listy, przygotowane wiersze i piosenki – tak każdego roku czekamy na spotkanie z Mikołajem. I ten wyczekiwany gość nigdy nas nie zawodzi. W tym roku, poprzedzając swoją wizytę w  przedszkolu Mikołaj zostawił w kilku salach listy oraz wideolist do dzieci.A, że Mikołaj wie wszystko dziękował w nich za dobre zachowanie, piękne prace plastyczne z jego podobizną oraz przypominał niektórym przedszkolakom o dobrych zwyczajach i zasadach, jakimi powinien kierować się każdy przedszkolak w życiu codziennym. Tuż po śniadaniu Mikołaj przyszedł do nas w asyście swych pomocników. Każda grupa witała go piosenkami, wierszami oraz słodkim upominkiem. Każde z dzieci otrzymało od niego prezent, a patrząc na reakcje dzieci były to chyba te wymarzone…  Dziękowaliśmy za nie z wielkimi uśmiechami na buziach.

Serdecznie dziękujemy P. Annie Malarczyk oraz uczniom Szkoły Podstawowej za pomoc w organizacji tego święta w przedszkolu.

Podziękowania kierujemy również do grupy rodziców, którzy pomogli w organizacji paczek dla dzieci.

Luty 2020
« sty