Get Adobe Flash player
Informujemy: są jeszcze miejsca w grupie 4 - latków ra rok szkolny 2020/2021

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W dniu 18 grudnia, pięciolatki Słoneczka i Pszczółki, w imieniu całego przedszkola odbyły wizytę w Domu Seniora w Niedrzwicy Kościelnej "Bezpieczny Ogród".Celem odwiedzin było złożenie życzeń świątecznych osobom samotnym i starszym, umilenie im czasu wniesieniem świątecznego nastroju i radości pięknymi kolędami i piosenkami o tematyce świątecznej. Dzieci miały możliwość integracji ze starszym pokoleniem niedrzwickiej społeczności i jednocześnie okazję do niesienia pomocy w formie wsparcia psychicznego ludziom czekającym na kontakty z innymi, niestety uniemożliwione często chorobami, samotnością i bezsilnością. Przedszkolaki przygotowywały się do tej wizyty kilka dni. Upiekły świąteczne ciasteczka jako podarunek, przygotowały z wychowawczyniami świąteczny repertuar muzyczny, stroik i życzenia świąteczne od wszystkich dzieci i pracowników przedszkola. Seniorzy ze wzruszeniem i radością przyjęli wizytę przedszkolaków, obdarowując dzieci słodyczami i wykonanymi własnoręcznie zabawkami choinkowymi. Personel Domu Seniora na czele z p. dyrektor zaprosił dzieci do kolejnych odwiedzin i spotkań z seniorami. Dzieci z entuzjazmem przyjęły zaproszenie, wyjeżdżając bogatsi o nowe przeżycia i doświadczenia.

Urszula Michalewska, Renata Żuber

Comments are closed.

Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
Kwiecień 2020
P W Ś C P S N
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż
Podziękowanie
Dyplom