Dnia 15 lutego w sali widowiskowej GOKSiR odbyła się uroczystość zorganizowana przez grupy dzieci pięcioletnich : "Słoneczka" i "Pszczółki" pod opieką wychowawczyń p. Uli Michalewskiej oraz p. Renaty Żuber i p. Bożeny Krawczyk.Sobotni wieczór zorganizowany był w konwencji Koncertu Życzeń, prowadzonego przez rodziców. Dzieci dedykował swoim Babciom i Dziadkom indywidualne życzenia w oprawie pięknych piosenek, wiersz, tańców oraz scenek humorystycznych. Artyści zaprezentowali się w przepięknych strojach, wskazujących na świąteczny dzień. Dzieci m.in. wykonały układ muzyczno- ruchowy do muzyki klasycznej, taniec kapeluszy, zagrały scenkę humorystyczną w oprawie muzycznej "Babuszki- Staruszki". Duże wzruszenie wywołał na widowni taniec Tatusiów z Córkami. Uroczystość zakończyła się rozdaniem przez dzieci wcześniej wykonanych prezentów oraz poczęstunkiem tortem wykonanym specjalnie na tę okoliczność.

Z seca dziękujemy Rodzicom za trud zaangażowania się w pomoc na rzecz zorganizowania tej uroczystości, a w szczególności Tatusiom za wieczorne próby taneczne ze swoimi córkami, parom rodziców za prowadzenie Koncertu Życzeń, słowo wstępu oraz upieczenie tortu. Dyrekcji GOKSiR dziękujemy za użyczenie sali widowiskowej oraz muzyczną obsługę uroczystości.

w imieniu nauczycielek grup Urszula Michalewska

« mar