LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA W NIEDRZWICY DUŻEJ NA ROK SZKOLNY 2020/2021
Z PODZIAŁEM NA ODDZIAŁY I WYCHOWAWCZYNIE
GRUPA 6-LATKÓW ,,B” CZAS PRACY * 700-1630 URSZULA M. ,RENATA Ż.
1.FILIP POLESZAK
2.MICHAŁ MAZUREK
3.PAULINA BEDNARCZYK
4.ŁUCJA BEDNARZ
5.IDA JANUSZ
6.MAKSYMILIAN JAŚKOWSKI
7.MAKARY KIJEK
8.CYPRIAN KUŚMIERCZUK
9.JAN MASIERAK
10.SEBASTIAN MENDYKOWSKI
11.OLIWIA OLESZEK
12.GABRIELA SOŁTYS
13.JAKUB SPRAWKA
14.BARTŁOMIEJ WĘGOREK
15.MAKSYMILIAN WYROŚLAK
16.SZYMON ZIĘBA
17.SZYMON BARTOŚ
GRUPA 6-LATKÓW , B” CZAS PRACY *730-1430 WYCH.BOŻENA K. , RENATA Ż.
1.MARIA PONIEWAŻ
2.ALICJA PAWŁOWSKA
3.PATRYK DREWNIAK
4.WIKTORIA TOKARZ
5.ADRIANNA ELIZA PORĘBSKA
6.ROKSANA STĘPIEŃ
7.ALEKSANDER DOMINIK WASZKOWSKI
8.MATEUSZ PAWLUS
9.MARCIN GERMAN
10.GRZEGORZ JANUS
11.PAWEŁ JANCZAK
12.AMELIA KOMOROWSKA
13.AMELIA MADEJCZYK
14.EMILIA MOMOT
15.OLAF NIEŚCIUR
16.MICHAŁ WACHOWSKI
17.ALICJA NOWAK
GRUPA 5-LATKÓW,,B” CZAS PRACY -730-1530 WYCH. JUSTYNA.S, PATRYCJA SZ.
1.JAROSŁAW JAGOWDZIK
2.WIKTORIA BAZYL
3.KAROL NAWŁATYNA
4.ALEKSANDRA ANNA MIKUŁA
5.DOMINIKA PIETRZAK *
6.ZUZANNA LUBELSKA
7.ZUZANNA BOGUSZ
8.JULIA WÓJTOWICZ
9.HANNA MARIA KRASOWSKA *
10.HANNA JANCZAK
11.MILENA DZIEKANOWSKA
12.ANTONINA PAŁKA
13.JAKUB DANIEL BISZCZAK
14.WIKTORIA KARASIŃSKA
15.ZUZANNA KONECZNA
16.HUBERT KĘPOWICZ
17.FILIP BACZEWSKI
18.SZYMON KLOC
19.KRYSTIAN ZIELONKA
20.MACIEJ WINIARSKI
21.SEBASTIAN ROGALSKI
22.ALAN MAZUR
23.MIKOŁAJ WYSOCKI
24.MILAN WĄSIK
25.OLIVIER DUDA –VASYK
GRUPA 5-LATKÓW ,,A” CZAS PRACY – 700-1630 WYCH.MAŁGORZATA S., MAGDALENA H.
1.DAWID WAŚNIOWSKI
2.AMELIA KAMILA SZYMUŚ
3.MATEUSZ MIKOŁAJ TOPOROWSKI
4.HANNA DĘBIŃSKA
5.JAN WAWRYSZCZUK
6.AGATA SOCHA
7.KRZYSZTOF BACZEWSKI
8.JAN BEDNARZ
9.JAKUB CZUKIEWSKI
10.ANNA DUDKOWSKA
11.WIKTORIA DODZINSKA
12.NATALIA JUSZKA
13.ALEKSANDRA KĘDZIORA
14.MACIEJ KĘDZIORA
15.SZYMON KĘPOWICZ
16.KLAUDIA KLIMEK
17.LAURA KRAKOWSKA
18.FRANCISZEK ŁUKASIK
19.MARIA ŁYJAK
20.LENA PIETRAK
21.MACIEJ STEC
22.PIOTR SZYMANIAK
23.TOPOROWSKI JAN
24.ERNEST WIADEREK
25.JASIŃSKA WERONIKA *
GRUPA DZIECI 4-LETNICH „A” CZAS PRACY 630-1630/WYCH.MARTA M., BOŻENA P.
1.KRZYSZTOF JACEK SARNOWSKI,
2.AMELIA RENATA SARNOWSKA,
3.AMELIA OLESZEK,
4.JAN KOWALCZYK,
5.OKTAWIAN PRÓCHNICKI,
6.ANTONINA PIECH,
7.NINA DOMINIKA SYROKA,
8.SZYMON DZIUBA,
9.MACIEJ PIOTR MAŁECKI,
10.MARCEL POLAK,
11.AMELIA WÓJTOWICZ,
12.JAKUB PIETRAŚ,
13. OLIWIER JAŚKOWSKI,
14.OSKAR RADOSŁAW OBYDŻ,
15.ALEKSANDRA BEDNARZ
16.ALEKSANDRA GAJOR,
17.KOWALCZYK FILIP,
18.JULIAN NIEZGODA,
19.MARCELINA GOCH
20. NIKODEM SŁOTWIŃSKI
GRUPA DZIECI 4-LETNICH ,,B” CZAS PRACY 730-1430/WYCH. ANNA SZ., PATRYCJA SZ.
1.JASIŃSKI WOJCIECH
2.SZAMAŃDA ANTONI
3.SOWA ADAM
4.ZAJAC FILIP
5.MATACZ WOJTEK
6.KUROWSKI ADAM
7.MAZUR MACIEJ
8.KRZYWOŃ ROKSANA
9.MOMOT ALEKSANDRA
10.BEDNARA ZUZANNA/NIE POTWIERDZONE./
11.NATAN STELMACH
12ROSIŃSKA KLAUDIA
13.PASTUSZAK NIKOLA
14.LEWANDOWSKA WIKTORIA/NIE POTW/
15.KAROL ŻACZEK/NIE POTW./
GRUPA DZIECI 3-LETNICH „ A CZAS PRACY” 7-16/WYCH.MARZENA SZ./MAGDALENA H,
1.MILENA RÓŻYŁO
2.MAKSYMILIAN MIKOS
3.LENA WINIARSKA
4.HUBERT PALUCH
5.SZYMON FRANCISZEK WIELEBA/NIE POTW./
6.STANISŁAW WÓJTOWICZ
7.ALICJA ZIĘBA
8.OLIWIA WÓJCIK
9.EMILIA WRÓBLEWICZ
10.ŁUCJA LILIANA WIDYŃSKA
11.ANTONINA BARWIAK
12.KACPER POREBSKI
13.MACIEJ KLUGIER
14.ANTONI MIERZWA
15,ZUZANNA TYBUREK
16.MARIA DĘBIŃSKA
17.ZOFIA WAWRYSZCZUK
18.LAURA BOGUSZ
19.GABRIELA SKOLIMOWSKA
20.MAJA KOWALSKA
21.MAJA GUSTAW
22.KAJA FIGIEL
23.ANNA MAIK
24.MICHAŁ KWIATKOWSKI
GRUPA DZIECI 3l. „B” -CZAS PRACY 700-1530/WYCH.P.KATARZYNA P.BOŻENA P.
1.MARIA JAŚKOWSKA
2.MARCIN WILK/NIE POTW./
3.KAROL MAJEWSKI
4.KACPER GRUDZIŃSKI
5.KAJETAN DEKONDY
6.JAKUB HUBERT KĘPOWICZ
7.ANTONI KACZMARSKI
8.ZOFIA PAŁKA
9.WIKTORIA BOGUTA
10.KOWALCZYK MAJA
11.ALEKSANDRA SKIBA
12.LENA KRÓL
13.OSKAR WÓJTOWICZ
14.ALICJA STOLARZ
15.MARCEL WĄSIK
16.SZYMON KOWALSKI