Mini Zoo w Wojciechowie to miejsce chętnie odwiedzane zarówno przez grupy przedszkolne naszej placówki, jak i rodziny naszych podopiecznych. Bezpośredni kontakt z naturą i zwierzętami w znajdującym się tam Parku Zwierząt oraz zorganizowane miejsca rozrywki i edukacji, zachęcają do wycieczek do tego szczególnego miejsca. W związku ze zbliżającym się okresem zimowym Przedszkole w Niedrzwicy Dużej postanowiło wesprzeć  Zoo w Wojciechowie organizując zbiórkę żywności dla przebywających tam zwierząt. W dniach 16-19 listopada 2020 r., w wyznaczonym na placu zabaw miejscu, dzięki zaangażowaniu przedszkolaków i ich rodziców oraz kadry i pracowników przedszkola gromadziliśmy ziemniaki, buraki czerwone, brokuły, sałatę, jabłka oraz gruszki. Z każdym dniem akcji,  miejsce zbiórki wypełniało się kolejnymi workami i skrzynkami owoców i warzyw, a dzieci w poszczególnych grupach wiekowych z zaangażowaniem opowiadały o swoim czynnym udziale w zbiórce. Przekazanie zebranej żywności nastąpiło 20 listopada, a odbierający ją pracownicy Mini Zoo z Wojciechowa nie kryli zaskoczenia i radości z ilości zgromadzonego przez nas pokarmu dla zwierząt.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę !

kadra pedagogiczna  Przedszkola

« mar