Get Adobe Flash player
W ferie przedszkole pracuje normalnie

Małe, duże, mięciutkie, pluszowe – misie to zabawka, którą posiada chyba każde dziecko na świecie, mimo pojawiania się coraz liczniejszych zabawek dla dzieci. Bo miś pluszowy to Ktoś więcej niż zabawka – to przyjaciel i nieodłączny towarzysz w dziecięcych radościach i smutkach. Święto Pluszowego Misia  obchodzone jest  od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny. 25 listopada poświęcamy mu szczególną uwagę. W tym roku szkolnym misie nie mogły nam niestety towarzyszyć , jak to było w poprzednich latach, w dniu ich święta w przedszkolu, ale w każdej grupie wiekowej poświęciliśmy im dużo czasu. Dzieci opowiadały o swoich misiach i ulubionych zabawach z nimi, słuchały wierszy, opowiadań, rozwiązywały zagadki o misiach, rozpoznawały  charakterystyczne misie znane z bajek, śpiewały piosenki, wykonały prace plastyczne nawiązujące do tego święta, a  grupa “Krasnoludki” przygotowała pokonkursową galerię  rodzinnych prac plastycznych, której bohaterem był oczywiście pluszowy miś.  Misiowe święto upłynęło nam bardzo radośnie…

Comments are closed.

Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
Styczeń 2021
P W Ś C P S N
« Gru    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiwa
logo
BIP
Pomóż
Podziękowanie
Dyplom