Get Adobe Flash player

 „Człowiek jest szczęśliwy tylko wtedy, kiedy kocha i coś daje, bo większym szczęściem jest dawać niż brać.”  (Max Scheler)

Powyższe zdanie chyba najlepiej przedstawia wydarzenia i odczucia, jakie rodzice i nauczyciele z Przedszkola w Niedrzwicy Dużej przeżyli  w ostatnim tygodniu czerwca.  

Zdarzenia o, których mowa dotyczą działalności wyjątkowego teatru, w którym główne role, scenografię, oprawę muzyczną, kostiumy oraz efekty świetlne, przygotowali i zaprezentowali niezwykli rodzice dzieci z grup 3 – latków, 4 – latków oraz  4 – 5 – latków, przy pomocy  nauczycielek.  Wszystko to działo się, z okazji realizowanego w Naszym Przedszkolu projektu „Uczymy się razem – czyli mama i tata też chodzą do przedszkola” dofinansowywanego przez Fundację im. Jana Kantego Steczkowskiwgo.

A było tak:

Już od początku czerwca grupa rodziców, dzieci  i nauczycielek rozpoczęła nieco męczące, aczkolwiek jakże ciekawe próby do przedstawienia teatralnego.  Zadaniem zebranych było przygotowanie się do i wystawienie przedstawienia pt. „Niespodzianka” dla wyjątkowych widzów – ich dzieci. Współpraca okazała się owocna a efekt zachwycił wszystkich młodych widzów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA25 czerwca na barwną grupę teatralną oczekiwały przedszkolaki z w/w grup w sali widowiskowej GOKSiR. Rodzicielska zgrana grupa, ze swoimi pociechami  spisała się znakomicie. Przedstawienie było ciekawe, barwne, wesołe, a czasami nawet zaskakujące. Wszystkie dzieci były zachwycone sztuką, w ciszy oglądały przedstawienie, a potem podziękowały aktorom gromkimi brawami. Na koniec rodzice poczęstowali małych widzów słodkimi muffinkami – dzień wcześniej pieczonymi przez mamy i dzieci z grupy 4 – 5 – latków. Ten dzień w naszym przedszkolu –okazał się wielkim sukcesem rodziców i dzieci a wszystko to w imię miłości rodzinnej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA„Człowiek jest szczęśliwy tylko wtedy, kiedy kocha i coś daje…….” Dla aktorów i nauczycielek największym szczęściem, było widzieć dzieci uśmiechnięte, bijące brawa, wspominające niezwykłe sceny.  Niewątpliwie zaangażowanie rodziców to najwspanialszy dowód na ich Wielkie Serca. Udział rodziców w teatrzyku będzie miłym i niezapomnianym dla nich i nauczycielek wspomnieniem wspólnej przedszkolnej przygody.

Dziękujemy rodzicom za wyobraźnię i moc wrażeń jakie sprawili swoim pociechom, dzieciom zaś za wielkie brawa i radość, jaką dało im to przedstawienie.

Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
październik 2021
P W Ś C P S N
« wrz.    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiwa
logo
BIP
Pomóż
Podziękowanie
Dyplom